Пн, 01 березня 2021

Швейцарія: Активи Януковича будуть заморожені максимум до 2024 року

Активи колишнього президента України Віктора Януковича та наближених до нього осіб лишатимуться замороженими у Швейцарії ще максимум три роки

Активи колишнього президента України Віктора Януковича та наближених до нього осіб лишатимуться замороженими у Швейцарії ще максимум три роки.

Про це йдеться у повідомленні посольства Швейцарії в Україні у Twitter.

Посольство нагадало, що сім років тому, Федеральна Рада Швейцарії ухвалила рішення про заморожування всіх активів Віктора Януковича та його оточення у країні.

"Реалізуючи цей захід, уряд Швейцарії прагнув уникнути ризику привласнення українських державних коштів" - пояснили у посольстві.

"З того часу швейцарські органи влади тісно співпрацюють з українськими партнерами, щоб завершити процес повернення цих активів українському народу на підставі судових рішень про їхнє незаконне походження. Згідно швейцарського законодавства, максимальна тривалість такого заморожування обмежена 10 роками" - йдеться у повідомленні.

У 2014 році Швейцарія заморозила активи Януковича на суму 70 мільйонів швейцарських франків (більше $69 млн) строком на 3 роки. Потім термін дії цього рішення не раз продовжували.

Європейська правда

www.epravda.com.ua

Останні новини

У Женеві розпочалися переговори США, України та Росії Сьогодні, 17 лютого

ЄС радять готуватися до ризиків через потепління на приблизно 3 градуси до кінця століття Сьогодні, 17 лютого

Сибіга про нову атаку РФ: Москва зневажає мирні зусилля, потрібен тиск Сьогодні, 17 лютого

Трамп перед зустрічами в Женеві: Україні краще швидко сісти за стіл переговорів Сьогодні, 17 лютого

У Єврокомісії прокоментували затримання Галущенка: "антикорупційний орган працює" Вчора, 16 лютого

Гендиректор Ради миру Трампа візьме участь в засіданні Ради ЄС 23 лютого Вчора, 16 лютого

Дипломати ЄС 16 лютого обговорять 20-й пакет санкцій проти Росії за участю Єврокомісії Вчора, 16 лютого

Рада ЄС остаточно затвердить позику 90 млрд для України на 2026-27 роки 24 лютого Вчора, 16 лютого

Делегація України вирушила на новий раунд перемовин з РФ і США у Женеві Вчора, 16 лютого

Рубіо запевнив міністрів G7, що США залишаються у переговорному процесі щодо України 15 лютого