Чт, 25 лютого 2021

Вітренко про Міненерго: З точки зору здорового глузду все ж повинен бути повноцінний міністр

В.

В. о. міністра енергетики Юрій Вітренко не впевнений, що буде розглядати інші пропозиції, оскільки його запрошували на посаду першого віце-прем'єра - міністра енергетики.

Про це він сказав журналістам у четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

"З точки зору здорового глузду все ж повинен бути повноцінний міністр. Який-небудь тимчасово виконуючий обов'язки - це тимчасове рішення", - відповів він на питання, чи дозволить йому прийнятий Верховною Радою закон повноцінно виконувати свої обов'язки в статусі "в. о".

Вітренко додав, що не володіє інформацією про те, чи буде його кандидатура знову вноситися на посаду і коли.

"Мене запрошували на посаду першого віце-прем'єра - міністра енергетики. Інші пропозиції мені не надходили. Я не розглядав і не впевнений, що буду їх розглядати", - відповів він на питання, чи залишиться в міністерстві, якщо його не призначать міністром.

Нагадаємо:

Верховна Рада схвалила законопроєкт №4531 про відновлення проведення конкурсів на зайняття посад держслужби - з урахуванням пропозицій президента Володимира Зеленського, який пропонував розширити повноваження в. о. міністрів.

Заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук не виключає повторного голосування у Верховній Раді щодо можливого призначення Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем'єра - міністра енергетики.

Кандидат на першого віцепрем’єра - міністра енергетики Юрій Вітренко обіцяє зробити прибутковими державні підприємства Енергоатом та Центренерго.

Повідомлялось, що Юрія Вітренка, кандидатуру якого вже двічі виносили на голосування парламенту, спробують втретє призначити першим віцепрем'єром - міністром енергетики.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга: Україна не підтримує кандидатуру Шредера як переговірника з РФ від ЄС Сьогодні, 11 травня

У Лейбористській партії дали дедлайн для висунення альтернативи Стармеру Сьогодні, 11 травня

ЄС ввів нові санкції проти РФ за викрадення українських дітей Сьогодні, 11 травня

Трампу не сподобалась відповідь Ірану на мирні пропозиції США Сьогодні, 11 травня

Глави МЗС ЄС 27-28 травня обговорять питання перемовин з Путіним та вимоги до Росії Сьогодні, 11 травня

Сибіга у понеділок вирушить до Брюсселя на серію подій Вчора, 10 травня

ЗМІ: Німеччина планує перемовини з США щодо далекобійних ракет Вчора, 10 травня

Фіцо після візиту в Москву заявив, що Зеленський має дзвонити Путіну Вчора, 10 травня

Зеленський підтвердив перемир’я і обмін, анонсовані Трампом 09 травня

Глави МЗС ЄС 11 травня обговорять нові аспекти гарантій безпеки для України 08 травня