передплата Українською | In English

24 лютого

Сфера застосування профільних труб

Поділитися:

Під час перевезення, труби не катаються по кузову вантажівки, компактно складаються один біля одного, не залишаючи просвітів, тим самим займаючи небагато місця.

Для виготовлення сталевих арок і каркасів торгових центрів, спорткомплексів, адміністративних будівель, масово застосовується профільна квадратна труба. Відмітна особливість такого профілю це ребра жорсткості. Широке застосування профільна труба знайшла в висувних пристроях і телескопічних виробах. Чому саме цей вид металопрокату широко використовується?

 

ARPwLcqKn4I0PhR5ULghzx28UMpIeM9iLmAr5glK4FLnIJsO_xi69yxVR4o0ggyiNR9TfpV3iRMIz1UF4rRWZ1_b5_UFOxgnC8_7QWqzZEep-P2Cc-OCuL0zo8Akay6f94t9RC87

Які переваги у квадратних труб?

Під час перевезення, труби не катаються по кузову вантажівки, компактно складаються один біля одного, не залишаючи просвітів, тим самим займаючи небагато місця і заощаджуючи кошти покупця на перевезення. Бувають випадки, коли необхідно прокласти трубу і в той самий час заощадити простір, тоді квадратна форма працює краще. Адже її можна щільно присунути до стіни та прикріпити хомутами, болтами або гвинтами. Також варто відзначити загальні моменти:

  • довговічність виробу;
  • точний розмір;
  • стійкість до високих температур;
  • висока міцність;
  • легко різати, формувати та обробляти за допомогою відповідного обладнання.

rs1uuC5diVkBvl-VKoArg_q9JfhB9OIOudtNOKAJdv1A5DBiDgTcNAvYtmWHd-sYCKPbcGW68WqGDFNQekFr3cSrB896dzDVD3IvAtHmYFMHeUk7kwNy3xIVwbFsCYMLtCnFkYR5

До плюсів також відноситься стійкість, адже вона має ребра жорсткості й більше зусилля на злам. Крім цього, труби щільно присуваються одна до одної та легше зварюються електродами. Тому озброївшись зварювальним апаратом, і болгаркою можна зробити різні верстати, спортивні тренажери, велопарковку, столи, лавочки, стільці, стелажі, органайзери, каркаси навісів, гаражів. Завдяки ребрам жорсткості, підвищується надійність конструкції, а те що вона порожня всередині значно знижує вагу будови. Відповідно можна заощадити на заливці фундаменту, оскільки навантаження на підставу буде меншою в порівнянні зі стандартними матеріалами які використовуються в будівництві.

Різновиди профільних труб

Профільна сталева труба сталеливарного заводу ідеально підходить для зварювання, ремонту і виробництва. Квадратна сталева труба для додаткової пластичності й м'якості виготовляється методом гарячого вальцювання. Сортамент холодного прокату відрізняється:

  • ідеальною геометрією;
  • гарною якістю зварного з'єднання;
  • відсутністю внутрішньої напруги.

Це необхідно для того, щоб досягти високоточної збірки конструкцій при монтажі. Стінка профілю може бути різної товщини. Тонкостінна профільна труба виготовляється з класифікованої сталі, відповідно до встановлених міжнародних стандартів і застосовується для виготовлення меблів. Більш товстостінні вироби ідеальні для будь-яких будівельних робіт, загальної промисловості, приватного виробництва і ремонтів.

1T190cy811wEfSuePO3WUke97GIXt5zgTgq1PmcFgsvmM6-7LvOuJKRvIj9VT4zvo4xHOJqp74rduuXKwpGu6V7HQXLpM25zrbMMCCoLaFEzvIq0Zb7F6QbH0E9cjUuyhmFh9Yx9

Сталева квадратна труба широко використовується в промисловому обслуговуванні, сільськогосподарському господарстві та інвентарі, транспортному обладнанні, кузовах вантажівок, причепів і рамах. Конфігурація квадратної форми забезпечує набагато більшу міцність і твердість у порівнянні з кутами або швелерами. Цю сталеву форму легко зварювати, різати, формувати й обробляти за допомогою відповідного обладнання та навичок.

Від фахівців металобази Dimaxtd

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Уряд перепризначив голову Держаудитслужби на новий 5-річний термін Сьогодні, 19 квітня

Глава МЗС Латвії за те, щоб знову заявити про перспективу членства в НАТО для України Сьогодні, 19 квітня

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання "карантинних" 8 тисяч Вчора, 18 квітня

Посол закликав Німеччину допомогти Україні якнайшвидше вступити в НАТО Вчора, 18 квітня

"Укрнафта" за минулий рік отримала чистий прибуток у 4,3 мільярда 17 квітня

Росія пригрозила депортувати 150 тисяч нелегальних мігрантів з України 16 квітня

Новини 16 квітня: продаж Приватбанку, акції Tesla та Facebook на українській біржі 16 квітня

Зеленський розповів про підсумки переговорів із Макроном та Меркель 16 квітня

ЄС аналізує ситуацію з обмеженням Росією свободи судноплавства біля Криму 16 квітня

Прокуратура і фіскали проводять 85 обшуків в учасників конвертцентрів 16 квітня