передплата Українською | In English

23 лютого

Рада схвалила законопроєкт з пропозиціями Зеленського, що розширює повноваження в. о. міністрів

Поділитися:

Верховна Рада схвалила законопроєкт №4531 про відновлення проведення конкурсів на зайняття посад держслужби – з урахуванням пропозицій президента Володимира Зеленського, який пропонував розширити повноваження в.

Верховна Рада схвалила законопроєкт №4531 про відновлення проведення конкурсів на зайняття посад держслужби - з урахуванням пропозицій президента Володимира Зеленського, який пропонував розширити повноваження в. о. міністрів.

Джерело: трансляція засідання Ради

Деталі: "За" проголосували 267 депутатів, проти - 38.

Чому це важливо: Раніше президент Володимир Зеленський повернув до парламенту схвалений Радою законопроєкт №4531 про відновлення конкурсів на держслужбі із власними пропозиціями.

Зеленський просив парламент вилучити з закону норми про обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра є вакантною.

Зазначалося, що положення, у яких ідеться про виконання першим заступником міністра чи заступниками міністра (у період, коли посада міністра є вакантною) лише окремих повноважень, є неприйнятними - бо порушують конституційні норми щодо призначення за поданням прем’єр-міністра членів уряду.

Якщо народні депутати довго не призначають міністра, це може паралізувати міністерство.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив, що така ситуація з законом виникла зокрема у зв’язку з тим, що без очільника довший час лишається Міністерство енергетики: обов’язки міністра виконує Юрій Вітренко.

Українська правда

funds2010.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата