Україна буде першою країною яка не є членом ЄС, яка буде головувати у Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.
Україна буде першою країною яка не є членом ЄС, яка буде головувати у Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.
Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов на своїй сторінці у фейсбуці.
В період головування (з листопада 2021 до листопаду 2022 року), Україна буде відповідати за визначення пріоритетних напрямів співпраці країн в рамках Стратегії.
"Вітаю кожного, хто працював над цією ініціативою і продовжує докладати максимум зусиль для продовження євроінтеграційного процесу на новому рівні! " - він.
Нагадуємо:
Стратегія Європейського Союзу для Дунайського регіону це довгострокова політика ЄС щодо вирішення проблем Дунайського макрорегіону. У 2011 році Україна долучилась до реалізації Стратегії ЄС.
Країни-учасниці Стратегії пов’язані географічним простором. Українська частина Дунайського регіону охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга: Україна не підтримує кандидатуру Шредера як переговірника з РФ від ЄС
У Лейбористській партії дали дедлайн для висунення альтернативи Стармеру
ЄС ввів нові санкції проти РФ за викрадення українських дітей
Трампу не сподобалась відповідь Ірану на мирні пропозиції США
Глави МЗС ЄС 27-28 травня обговорять питання перемовин з Путіним та вимоги до Росії
Сибіга у понеділок вирушить до Брюсселя на серію подій
ЗМІ: Німеччина планує перемовини з США щодо далекобійних ракет
Фіцо після візиту в Москву заявив, що Зеленський має дзвонити Путіну
Зеленський підтвердив перемир’я і обмін, анонсовані Трампом
Глави МЗС ЄС 11 травня обговорять нові аспекти гарантій безпеки для України