Чт, 28 січня 2021

Новини 28 січня: Вітренка знову не призначили віцепрем'єром, податкову міліцію ліквідують

Про що говорили сьогодні?

Про Вітренка. На засіданні Верховної Ради 28 січня Юрія Вітренка з другої спроби не призначили першим віцепрем’єром - міністром енергетики.

Юрій Вітренко, якого вдруге Рада не призначила на посаду віце-прем'єра - міністра енергетики, заявив, що йому не соромно звітувати за місяць роботи, також, за його словами, "це була нагода отримати цінний досвід урядовця".

Про податкову міліцію. Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт № 3087-д "Про Бюро економічної безпеки", створення правоохоронного органу, який займатиметься кримінальними порушенням у сфері економіки та ліквідує податкову міліцію.

Про транш від МВФ. Аналітики інвестбанку JP Morgan очікують, що staff-level agreement між Україною і МВФ може бути укладений за підсумками місії Фонду у січні, але виплата коштів у січні-березні цього року малоймовірна.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що робота місії МВФ в Україні продовжена на 7-10 днів, за його словами, надходження коштів від Фонду - "більше питання технічне".

Про накопичувальну пенсійну систему. У Мінсоцполітики сподіваються на прийняття законопроєктів №4408 і №2683 - це дозволить з 2022 року почати впровадження другого, накопичувального, рівня пенсійної системи для працівників шкідливих, великих підприємств, а з 2023 року - для всіх.

Про зарплату. У грудні 2020 року реальна зарплата в Україні порівняно з груднем 2019 року зросла на 10,1%.

Ексклюзиви ЕП:

Зброя в приватних руках: як держава поступається бізнесу на ринку озброєнь

Російська агресія стала поштовхом для становлення приватних виробників зброї в Україні. Що це за компанії, що вони вивозять та кому належать.

Маски-шоу одного актора: як ДФС, СБУ і Нацполіція втратили контроль над економічними злочинами

Рада забрала у Служба безпеки, Нацполіції та податкової міліції повноваження з розслідування економічних злочинів, передавши їх новоствореному Бюро економічної безпеки. Та чи припиняться від цього "маски-шоу"?

www.epravda.com.ua

Останні новини

В Британії запевнили, що їхня підтримка України збережеться й за нового уряду Сьогодні, 27 червня

Трамп пригрозив митами країнам, які застосують цифрові податки до компаній зі США Сьогодні, 27 червня

Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України Вчора, 26 червня

Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий Вчора, 26 червня

Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня Вчора, 26 червня

Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік Вчора, 26 червня

Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС 25 червня

В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги 25 червня

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України 25 червня