Президент Сполучених Штатів Джо Байден вважає проєкт російського газопроводу "Північний потік-2" поганою угодою для Європи.
Президент Сполучених Штатів Джо Байден вважає проєкт російського газопроводу "Північний потік-2" поганою угодою для Європи.
Як повідомляє "Європейська правда", про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі на брифінгу у Вашингтоні.
"Президент, як і раніше, вважає, що "Північний потік-2" - погана угода для Європи. Нам відомо, що попередня адміністрація запровадила нові обмеження на діяльність, пов'язану з трубопроводом, відповідно до Закону про асигнування на національну оборону, і ми будемо переглядати ці заходи", - сказала Псакі.
За її словами, Байден сподівається продовжити консультації з європейськими партнерами з цього питання.
Як відомо, російський корабель-трубоукладач "Фортуна" опинився під санкціями США. Санкції запроваджені також проти російської компанії КВТ-РУС, яка є власником судна.
Після цього концерн Bilfinger SE вийшов з будівництва "Північного потоку-2", ставши першою німецькою компанією, яка залишила проєкт російського газопроводу.
У самому "Газпромі" також визнали, що для проєкту з’явилися ризики.
Втім, канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що не відмовляється від проєкту, хоча, ймовірно, це стане подразником у покращенні відносин з новою адміністрацією США.
Президентка Федерального морського та гідрографічного агентства Німеччини заявила, що будівельні роботи на газопроводі у водах Німеччини можуть бути зупинені на невизначений термін, але противники проєкту все ще повинні навести детальні причини, щоб виправдати зупинку.
Європейська правда
Архів журналу Віче
|
№11 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Столтенберг: ЄС не просить Норвегію доєднатися до схем кредитування України
Зеленський закликає ЄС поквапитись з рішенням щодо росактивів і сподівається на Трампа
Глава МЗС Угорщини закликав ЄС припинити фінансувати Україну через корупцію
Німеччина зберігає довіру до України на тлі скандалу з корупцією в енергетиці
Реакція ЄС на плівки Міндича, 19 млрд від Норвегії, Макрон зупиняє пенсійну реформу: новини дня
У Брюсселі презентували "Щит демократії" для боротьби з дезінформацією з Росії
У Норвегії проти використання суверенного фонду для гарантій кредиту ЄС для України
У Фінляндії вважають, що корупційний скандал в Україні не вплине на фіндопомогу з ЄС
Прокуратура Грузії порушила справу проти опозиційного експрем’єра
Німеччина виділяє додаткові 40 млн євро зимової допомоги для України