Нд, 24 січня 2021

Новини вихідних: борги газовиків та рекорди експорту

Про що всі говорили на вихідних.

Про бізнес Трампа. Компанія колишнього президента США Дональда Трампа Trump Organization в минулому році зафіксувала падіння виручки через спалах COVID-19, також для його бізнесу пророкують проблеми через штурм Капітолію.

Про борги газовиків. За 2020 рік учасники ринку газу заборгували оператору ГТС 1,6 мільярда за газ, відібраний з ГТС.

Про лобізм корпорацій. Компанії Facebook і Amazon.com витратили рекордні суми на лобістську діяльність в 2020 році.

Про рекорди експорту. За результатами 2019/2020 маркетингового року за обсягом експорту всіх зернових культур Україна зайняла другу позицію, пропустивши вперед США.

В 2020 році Україна експортувала риби та морепродуктів на 52,4 мільйонів доларів, що на 13,2% більше, ніж в 2019 році.

Про податки в "Дія City". Віце-прем'єр-міністр - міністр цифровий трансформації Михайло Федоров розповів про мотивацію для компаній переходити в "Дія City" і які там будуть податки.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський підтвердив перемир’я і обмін, анонсовані Трампом Сьогодні, 09 травня

Глави МЗС ЄС 11 травня обговорять нові аспекти гарантій безпеки для України Вчора, 08 травня

ЗМІ: Нідерланди поновлюють спроби використати росактиви на користь України Вчора, 08 травня

64% угорців розраховують, що Мадяр поліпшить відносини з Україною Вчора, 08 травня

В Болгарії затвердили новий уряд на чолі з проросійським експрезидентом Вчора, 08 травня

FT: ЄС готується до можливих переговорів з Росією щодо завершення війни Вчора, 08 травня

У ЄС відповіли на заклик Росії евакуювати дипломатів з Києва на 9 травня 07 травня

Зеленський розповів, про що Умєров говоритиме з представниками Трампа 07 травня

Проросійський експрезидент Болгарії отримав мандат на формування уряду 07 травня

У ЄС не ухвалили остаточного рішення щодо торгової угоди зі США 07 травня