За результатами 2019/2020 маркетингового року за обсягом експорту всіх зернових культур Україна зайняла другу позицію, пропустивши вперед США.
За результатами 2019/2020 маркетингового року за обсягом експорту всіх зернових культур Україна зайняла другу позицію, пропустивши вперед США.
Про це повідомив заступник міністра економіки Тарас Качка.
Зокрема, за даними міністерства сільського господарства США в 2019/2020 МР в рейтингу найбільших експортерів зернових Україна посіла 2 місце за обсягом поставок ячменя, 4 - по кукурудзі, 5 - по пшениці.
Нагадуємо:
Торговий дефіцит України знизився більш ніж удвічі за підсумками 2020 року - з 10,22 мільярдів доларів до 4,9 мільярдів.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Анонс та Прогноз матчу LA Kings проти Vegas Golden Knights
Аналітика Очікуваних Голів (xG) НХЛ: Перетворення Хокейних Статистичних Даних на Беттінгові Переваги
Автошкола в Оболонському районі: чому локальне навчання може бути зручнішим для новачка
На засіданні Ради Європи схвалили рішення про запуск спецтрибуналу для Путіна
Мудра очікує на запуск Спецтрибуналу щодо агресії РФ вже наступного року
В МЗС призначили відповідального за контакти з білоруською опозицією
Рубіо назвав ЗСУ найсильнішими, відставка уряду Латвії, підозра експрем’єру Литви: новини дня
Британія після останніх атак РФ обіцяє прискорити постачання Україні засобів ППО
Угорщина вперше засудила Росію, Трамп у Китаї, розпад коаліції у Латвії: новини дня
У Латвії розпалася урядова коаліція