Пт, 22 січня 2021

В уряді розраховують на підвищення кредитних рейтингів України

У Плані Національної економічної стратегії-2030 передбачене підвищення міжнародними агенціями кредитних рейтингів України.

У Плані Національної економічної стратегії-2030 передбачене підвищення міжнародними агенціями кредитних рейтингів України.

Про це під час обговорення стратегії заявив міністр економіки Ігор Петрашко, передає FinClub.

"Наразі кредитний рейтинг України згідно з S&P, становить рівень "В", що значно нижче, ніж у країн-конкурентів за капітал", - зазначив міністр.

За його словами, "амбітний" план передбачає отримання Україною рейтингів S&P і Fitch, від рівня яких залежить вартість запозичень країни.

"Маємо підвищити позицію України у міжнародних рейтингах S&P і Fitch до "ВВ" до кінця 2022 року та до "ВВ+" - до кінця 2024 року", - підкреслив він.

Нагадаємо:

У вересні 2020 року Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings вчергове підтвердило довго- та короткостроковий рейтинги України на рівні "В" із "стабільним" прогнозом.

www.epravda.com.ua

Останні новини

Угорщина подала позов до Суду ЄС проти відмови від російського газу Сьогодні, 02 лютого

Кошта скликає лідерів ЄС на позачерговий саміт 12 лютого Сьогодні, 02 лютого

Покращити керованість автомобіля та зробити його чутливішим на дорозі: реальність чи міф? Сьогодні, 02 лютого

Чи допоможе крем для обличчя зменшити видимість зморшок та підвищити пружність шкіри? Сьогодні, 02 лютого

Глава МЗС Чехії каже, що ігноруватиме президента на тлі загострення конфлікту Сьогодні, 02 лютого

Глава МЗС Італії розповів, що думає про ідею прискореного вступу України в ЄС Вчора, 01 лютого

Зеленський: без зустрічі трьох лідерів неможливо домовитись з територіальних питань 31 січня

Шмигаль пояснив причини масштабного блекауту в Україні та Молдові 31 січня

Де читати актуальні новини в Україні 31 січня

Глава МЗС Литви написав МКС щодо нових ордерів для росіян за атаки на енергетику України 30 січня