Пт, 15 січня 2021

11,489 млрд гривень податків сплачено МХП за 2018-2020 роки

Підприємства групи одного з найбільших агроіндустріальних холдингів України МХП протягом 2018-2020 років сплатили до бюджетів всіх рівнів 11,489 млрд гривень.

Підприємства групи одного з найбільших агроіндустріальних холдингів України МХП протягом 2018-2020 років сплатили до бюджетів всіх рівнів 11,489 млрд гривень.

Так, до державного бюджету було сплачено понад 3,9 млрд грн, місцеві бюджети в регіонах присутності МХП отримали майже 4,5 млрд грн. А це більшою мірою - сільські території.

На практиці, в переважній більшості випадків, більше половину бюджету об‘єднаної громади складають ПДФО та плата за землю, які є бюджетоутворюючими податками.

Іншими словами, від того, наскільки прозоро підприємство сплачує заробітну плату своїм працівникам, орендну плату землевласникам та інші податкові зобов‘язання, залежить фінансова спроможність місцевого бюджету.

Також протягом 2018-2020 років було сплачено понад 3 млрд грн ЄСВ.

За 2020 рік МХП сплатив понад 4 млрд грн податків, зборів та ЄСВ.

"Прозорий бізнес, який чесно працює і чесно звітує - запорука сильної національної економіки.

МХП не тільки чесно сплачує податки, а й через реалізацію проєктів корпоративно-соціальної відповідальності сприяє розвитку громад на територіях присутності. Т

аким чином, МХП - не тільки лідер в сфері агропромислового виробництва, один із найбільших роботодавців та платників податків, а й важливий інвестор на рівні областей і громад.

Добре там, де ми є", - наголосила Речниця МХП Ірина Ванникова.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський: участь США в зустрічі "коаліції рішучих" – це сигнал від Трампа Сьогодні, 11 липня

Зеленський: є ідея, щоб послом у США був Умєров – і це вплине на уряд Сьогодні, 11 липня

Зеленський про нові санкції США та ЄС проти Росії: думаю, ми дуже близькі Сьогодні, 11 липня

Мерц: Німеччина готова придбати у США Patriot для України Вчора, 10 липня

"Це тероризм": Зеленський розповів про атаку РФ на Київ і закликав посилити ППО Вчора, 10 липня

Глава Єврокомісії оголосила про створення фонду відновлення України Вчора, 10 липня

Мерц закликав Україну не звертати зі шляху реформ, йдучи до ЄС Вчора, 10 липня

Дональд Туск: відновлення України неможливе без її перемоги у війні Вчора, 10 липня

Президентка Єврокомісії на URC оголосила про 4 млрд євро допомоги бюджету України Вчора, 10 липня

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС за рахунок доходів з росактивів Вчора, 10 липня