Сб, 09 січня 2021

Референдум щодо продажу сільськогосподарської землі іноземцям буде проведено протягом найближчих 3 років — міністр АПК

Міністр аграрної політики Роман Лещенко заявив, що референдум щодо продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям буде проведено протягом найближчих 3 років.

Міністр аграрної політики Роман Лещенко заявив, що референдум щодо продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям буде проведено протягом найближчих 3 років.

Про це заявив в інтерв'ю виданню Rzeczpospolita.

"Зараз землі сільськогосподарського призначення зможуть купувати виключно фізичні особи, які є громадянами України.

Про те, чи зможуть її купувати іноземці, буде вирішено в ході референдуму, який відбудеться в найближчі 3 роки. Тому іноземні інвестори сьогодні зможуть лише як і раніше брати землю в довгострокову оренду", - повідомив Лещенко.

За його словами, поки йде боротьба за реформу ринку землі, інвестори дуже обережно дивляться в напрямку України. "Ми їх розуміємо, оскільки цей процес в нашій країні складний і болючий", - констатував міністр.

Нагадуємо:

Раніше повідомлялося, що майже 70% українців погоджуються з тим, що олігархи скуплять більшість сільськогосподарських земель після відкриття ринку.

31 березня Верховна Рада ухвалила закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. За це рішення проголосувало 259 народних депутатів.

Документ передбачає скасування з другого півріччя 2021 року дії мораторію на продаж аграрної землі.

4 травня до Конституційного суду надійшло подання від 48 народних депутатів про визнання неконституційним закону про обіг земель сільгосппризначення.

www.epravda.com.ua

Останні новини

Артем Ляшанов: Стейблкоїни, ШІ і B2B Сьогодні, 27 серпня

Проросійські хакери повідомили про кібератаки на Норвегію через її підтримку України Вчора, 26 серпня

Диван чи ліжко: що вибрати Вчора, 26 серпня

У Польщі розповіли, що Навроцький побажав Україні у День Незалежності Вчора, 26 серпня

Президент Фінляндії: вікно можливостей для вступу України до ЄС відкрите саме зараз 25 серпня

Київ не просив ЄС про дострокові виплати, щоб закрити 27 млрд євро оборонного дефіциту 25 серпня

Експрезидента Вірменії Кочаряна після затримання звинуватили в корупції і відвезли в лікарню 25 серпня

У Вірменії затримали проросійського експрезидента Кочаряна і його сина 25 серпня

Зеленський опублікував привітання Трампа з Днем Незалежності, натякнувши на ракети до Patriot 25 серпня

Зеленський попросив провести наступне засідання "коаліції охочих" восени 25 серпня