Сб, 28 листопада 2020

Бюджет, закони про ФОП та підтримку бізнесу: нардеп розповів подробиці зустрічі депутатів і уряду

На зустрічі депутатів і уряду обговорювалися закони про РРО, НАБУ, а також обговорювалося бюджет на 2021 рік.

На зустрічі депутатів і уряду обговорювалися закони про РРО, НАБУ, а також бюджет на 2021 рік.

Про це розповів перший заступник глави фінансового комітету Ради Ярослав Железняк.

По бюджету Железняк написав, що на наступному тижні його не буде. А буде позачергова сесія після 7 грудня.

Закон про НАБУ, який є умовою МВФ також на наступному тижні не розглядатиметься. "Повинні пройти терміни на вивчення закону", - написав нардеп.

Також він зазначив, що закони про підтримку бізнесу фракції вивчають, "але розглядається варіант провести ad hoc (швидше, ніж за тиждень)".

А щодо врегулювання ситуації з РРО для ФОПів Железняк написав, що ситуація поки без потенціалу.

"Чергова спроба щось вирішити з ФОПамі. Але виглядає так, що потенціалу тут немає. Загалом домовилися домовлятися. .. ", - резюмував він

www.epravda.com.ua

Останні новини

ЗМІ: Україна на "Рамштайні" проситиме додаткові $20 млрд, щоб РФ "палала ще сильніше" Сьогодні, 12 червня

Кошта анонсував виступ Зеленського на Єврораді 18-19 червня Вчора, 11 червня

Лідери ЄС 19 червня обговорять посилення Східного флангу у відповідь на вторгнення дронів Вчора, 11 червня

"Слуга народу" ініціює звільнення голови євроінтеграційного комітету, але рішення не буде Вчора, 11 червня

ЗМІ: європейці на саміті G7 хочуть переконати Трампа щодо їхніх планів переговорів з РФ Вчора, 11 червня

Україна працює над поверненням під санкції ЄС низки росіян, яких виключили через Орбана 10 червня

ЗМІ: Берлін хоче віддати Україні розблоковані Будапештом 6,6 млрд, Варшава проти 10 червня

В МЗС України прокоментували питання військової допомоги від Болгарії 10 червня

У Стармера відповіли на невдоволення Туска через переговори щодо України 10 червня

Нордично-Балтійська вісімка за відкриття всіх кластерів для України у червні–липні 10 червня