Голова НАЗК Олександр Новіков допускає можливість зекономити 200 мільярдів, якщо усі державні інституції стануть антикорупційними за рахунок зменшення кількості хабарів і відкатів.
Голова НАЗК Олександр Новіков допускає можливість зекономити 200 мільярдів, якщо усі державні інституції стануть антикорупційними за рахунок зменшення кількості хабарів і відкатів.
Про це він розповів в інтерв’ю для журналу "Фокус".
Новіков зазначив, що після прийняття Верховною Радою в другому читанні Антикорупційної стратегії на 2020-2024 роки антикорупційна політика повинна стати пріоритетом усіх державних органів.
"Як наслідок, важливо, щоб усі державні інституції стали антикорупційними, і корупція була неможлива, а бюджет країни економив кошти - за прогнозами близько 200 млрд грн за рахунок зменшення кількості хабарів і відкатів у різних сферах", - заявив голова НАЗК.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Президент Фінляндії готовий представляти ЄС на переговорах з Росією
Тихановська прибула з першим візитом до Києва та зустрінеться із Зеленським
Сценарії використання надувної фотозони на різних типах заходів
Реакція ЄС на удар по Києву, Польща карає блогера з України, напад під Білим домом: новини вихідних
Прем’єр Канади про масовану російську атаку: не змінює програшу Росії у війні
Зеленський: присутність України в ЄС має бути повноправною
Польща заборонить в’їзд українському блогеру на 5 років за приїзд на авто до Морського Ока
ЗМІ: Зеленський вважає ідею щодо "асоційованого членства" несправедливою
Зеленський обговорив мирні зусилля з лідерами Німеччини, Британії та Франції
Генсек НАТО заявив про нові обіцянки допомоги Україні від союзників