Пт, 20 листопада 2020

Буславець залишається заступницею Міністра енергетики

Ольга Буславець залишається на посаді Першої заступниці Міністра енергетики

Ольга Буславець залишається на посаді Першої заступниці Міністра енергетики.

Про це повідомляє Міненерго.

16 квітня 2020 року Ольгу Буславець призначили на посаду Першої заступниці Міністра енергетики, 3 червня - тимчасово виконуючої обов’язки Міністра енергетики.

20 листопада 2020 року Буславець звільнили з посади т. в. о, та вона залишається Першою заступницею Міністра енергетики.

Міненерго нагадує, що 17 листопада Верховна Рада прийняла законопроєкт, що передбачає тимчасове виконання обов’язків Міністра можливе лише протягом 30 днів.

Рішення щодо призначення Міністра має бути прийнято Верховною Радою.

Нагадаємо:

20 листопада на позачерговому засіданні Кабінету міністрів було ухвалено рішення звільнити тимчасово виконуючу обовʼязки міністра енергетики Ольгу Буславець.

Буславець звинувачували в ухваленні рішень на користь енергохолдингу ДТЕК, що належить олігарху Рінату Ахметову.

Сама Буславець відкинула звинувачення про симпатії до ДТЕК та заявила, що вона - "державна людина" з державницьким мисленням.

Крім того, за час керівництва Буславець в Україні гостро постало питання "зелених тарифів" та боргу перед "зеленою" генерацією.

Читайте також: В. о. міністра енергетики Ольга Буславець. Про зв'язки з Ахметовим, переговори із "зеленими" та енергетичну кризу

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Прем’єр Канади про масовану російську атаку: не змінює програшу Росії у війні Сьогодні, 24 травня

Зеленський: присутність України в ЄС має бути повноправною Сьогодні, 24 травня

Польща заборонить в’їзд українському блогеру на 5 років за приїзд на авто до Морського Ока Сьогодні, 24 травня

ЗМІ: Зеленський вважає ідею щодо "асоційованого членства" несправедливою Вчора, 23 травня

Зеленський обговорив мирні зусилля з лідерами Німеччини, Британії та Франції 22 травня

Генсек НАТО заявив про нові обіцянки допомоги Україні від союзників 22 травня

Глава МЗС Естонії: Росія навмисно направляє українські дрони в повітряний простір НАТО 22 травня

Сибіга: переговори про вступ України в ЄС за всіма кластерами мають відкрити у червні 22 травня

До України їде Світлана Тихановська, яку МЗС називає представницею Білорусі 22 травня

МЗС про ідею "асоційованого членства": не можна підміняти справжню мету України 22 травня