Про що всі говорили сьогодні?
Про "євробляхи". Кабмін погодив проєкт постанови, яка дозволяє притягувати до відповідальності власників авто на європейських номерах на місці зупинки.
Про серіали. Кабмін схвалив проєкт постанови, яким дозволив використовувати бюджетні кошти із COVID-фонду на "реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування".
Про банкрутство. В Україні вперше визнали людину банкрутом, таке рішення було прийнято Господарським судом Києва у липні цього року. Раніше стати банкрутом могла лише юридична особа або ФОП.
Про бюджет. Верховна Рада може розглянути бюджет-2021 у першому читанні в пленарний четвер 5 листопада, наявність голосів - "на межі фолу".
Про борги "Кузні на Рибальскому". Міністерство фінансів здійснило чергові платежі в рамках виконання гарантійних зобов'язань по кредиту ПрАТ "Завод Кузня на Рибальському", загальна сума виплачених коштів становить 285 млн гривень.
Про зарплату. Порівняно з серпнем реальна заробітна плата в Україні у вересні 2020 року зросла на 4,3%. За рік вона підвищилась на 9,7%.
Ексклюзив ЕП
Який бізнес під час кризи сплачував менше податків, який - більше. Ексклюзивні дані Податкової
У березні в Україні, як і в більшості країн світу, запровадили жорсткі карантинні заходи. Як вітчизняний бізнес витримав карантин та чи готовий він до нового локауту?
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський: без зустрічі трьох лідерів неможливо домовитись з територіальних питань
Шмигаль пояснив причини масштабного блекауту в Україні та Молдові
Де читати актуальні новини в Україні
Глава МЗС Литви написав МКС щодо нових ордерів для росіян за атаки на енергетику України
Наступне засідання "Рамштайну" пройде 12 лютого
Як пил і волога впливають на гальма без захисного кожуха?
Зеленський описав шлях швидкого вступу України в ЄС та пояснив заяви про 2027 рік
Зеленський розповів, що Україна знає про російську "формулу Анкориджа"
Зеленський пояснив, що "наїхав" на Європу у Давосі через проблеми з ракетами для ППО