Пн, 26 жовтня 2020

Новини 26 жовтня: аудит Верховної Ради, виплати Раді НБУ, облікова ставка

Про що говорили сьогодні?

Про аудит Верховної Ради. Перший з моменту незалежності аудит Верховної Ради охоплював період з 2013 по 2019 роки: за цей час було використано 7,7 мільярдів з держбюджету та майже 114 мільйонів з місцевих.

Про виплати Раді НБУ. Закон, відповідно до якого розмір зарплат та інших виплат держслужбовців та посадовців державних компаній на час карантину обмежувався 10 мінімальними зарплатами, не поширювався на членів Ради Національного банку.

Про облікову ставку. Нацбанк України може у грудні 2020 року знизити облікову ставку до 5,5%, йдеться у прогнозі аналітиків J.P. Morgan.

Про дефіцит держбюджету. За 9 місяців 2020 року (січень - вересень) держбюджет України зведений з дефіцитом 81,725 млрд грн, у тому числі дефіцит загального фонду становив 93,59 млрд грн.

Про нового керівника ДАБІ. Кабінет міністрів призначив тимчасово виконуючою обов'язки голови Державної архітектурно-будівельної інспекції Ірину Король.

Ви хочете дізнатися більше?

Рада Нацбанку: "троянський кінь" чи наглядач за фінансовим спокоєм

Заяви про емісію гривні, "мирова" з олігархом Ігорем Коломойським та догани членам правління Нацбанку. Останнім часом Рада НБУ продукує навколо себе лише скандали. Хто стоїть за органом, від якого залежить фінансова стабільність країни?

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною Вчора, 30 травня

Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА" Вчора, 30 травня

Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула 29 травня

Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований 29 травня

Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро 29 травня

Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном 29 травня

Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО 29 травня

Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона 29 травня

Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів 29 травня

Навроцький хоче забрати орден у Зеленського через присвоєння підрозділу ССО імені Героїв УПА 29 травня