Нд, 25 жовтня 2020

Новини вихідних: бюджет 2021 та видобуток золота

Про що всі говорили на вихідних.

Про допомогу ООН. Впродовж 2014-2020 рр. в рамках планів гуманітарного реагування ООН на цілі гуманітарної допомоги постраждалому населенню в Україні було залучено понад 500 мільйонів доларів.

Про видобуток золота. У Закарпатській області у селі Мужієво після 15 річного простою запускається видобуток золота.

Про бюджет 2021. Верховна Рада розпочне розгляд законопроекту про державний бюджет на 2021 рік на найближчому пленарному тижні.

Про УЗ. За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Укрзалізницею з 26 жовтня буде відкрито продаж квитків на певних станціях.

Про ДАБІ. Голова виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі заявив про початок важливих змін в архітектурно-будівельній галузі внаслідок керівництва Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) та Державної сервісної служби містобудування.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У США заявили, що Росія допомагає Ірану у війні Сьогодні, 01 травня

Журі Венеційської бієнале йде у відставку на тлі суперечок щодо участі Росії Сьогодні, 01 травня

Європарламент закликав ЄС доєднатися до трибуналу проти Путіна і ввести його в дію Вчора, 30 квітня

Верховна Рада ратифікувала конвенцію про комісію щодо репарацій для України Вчора, 30 квітня

У Косові оголосили дату дострокових виборів до парламенту Вчора, 30 квітня

Європарламент ратифікував приєднання ЄС до комісії щодо репарацій Росії для України Вчора, 30 квітня

Кремль: Путін провів розмову з Трампом, заявив про готовність до "перемир’я" 9 травня Вчора, 30 квітня

Фон дер Ляєн підтвердила, що Україна отримає від ЄС 6 млрд євро на дрони у 2 кварталі 2026 29 квітня

У Зеленського прокоментували пропозицію Мадяра зустрітись на Закарпатті 29 квітня

Повний гід із дератизації – методи, засоби та заходи безпеки 29 квітня