Пт, 16 жовтня 2020

Криклій обговорив з представниками Hyundai будівництво високошвидкісної залізниці

Міністерство інфраструктури розглядає декілька варіантів співпраці з іноземними партнерами щодо проєкту будівництва високошвидкісних залізниць.

Міністерство інфраструктури розглядає декілька варіантів співпраці з іноземними партнерами щодо проєкту будівництва високошвидкісних залізниць.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час зустрічі з директором представництва компанії Hyundai Corporation в Україні Іль Донг Чангом.

Криклій відзначив, що Україна зацікавлена у співпраці з компанією Hyundai Corporation.

Обрання партнера для реалізації проєкту будівництва високошвидкісних залізниць здійснюватиметься на підставі аналізу запропонованих умов, які мають бути вигідними для України.

Проєкт вимагає комплексного підходу, зокрема у питаннях фінансування, строків реалізації, можливості підготовки ТЕО за рахунок грантових коштів тощо.

Іль Донг Чанг зі свого боку поінформував про зацікавленість у реалізації інфраструктурних проєктів в Україні. Також під час зустрічі обговорили питання використання рухомого складу на високошвидкісних залізницях та моделі фінансування інфраструктурних проєктів.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Україна не отримає перший транш з позики ЄС на 90 млрд євро раніше, ніж у червні Вчора, 11 травня

Пісторіус вважає заяви Путіна про близький кінець війни черговим обманом Вчора, 11 травня

У Мадяра кажуть, що Росія залишиться партнером попри загрозу безпеці Угорщини Вчора, 11 травня

41 депутат Лейбористської партії закликає Стармера піти у відставку Вчора, 11 травня

Сибіга: Україна не підтримує кандидатуру Шредера як переговірника з РФ від ЄС Вчора, 11 травня

У Лейбористській партії дали дедлайн для висунення альтернативи Стармеру Вчора, 11 травня

ЄС ввів нові санкції проти РФ за викрадення українських дітей Вчора, 11 травня

Трампу не сподобалась відповідь Ірану на мирні пропозиції США Вчора, 11 травня

Глави МЗС ЄС 27-28 травня обговорять питання перемовин з Путіним та вимоги до Росії Вчора, 11 травня

Сибіга у понеділок вирушить до Брюсселя на серію подій 10 травня