Ср, 14 жовтня 2020

Разумков: Гроші на "опитування Зеленського" з бюджету не виділялися

Голова ВР Дмитро Разумков заявляє, що додаткових коштів для проведення в день місцевих виборів опитування, ініційованого президентом Володимиром Зеленським, не передбачено.

Голова ВР Дмитро Разумков заявляє, що додаткових коштів для проведення в день місцевих виборів опитування, ініційованого президентом Володимиром Зеленським, не передбачено.

Джерело: Разумков у коментарі журналістам у неділю в Києві, передає "Інтерфакс-Україна"

Пряма мова: "Станом на сьогодні, наскільки я пам'ятаю. .. додаткових коштів для проведення якихось опитувань, не передбачено. .. Законів не було прийнято, які б дозволяли проводити це саме Центральній виборчій комісії.

Проводити їх на виборчих дільницях, зі свого минулого я пам'ятаю, також навряд чи буде можливо. Це може відбуватися за межами виборчої дільниці".

"Якщо ми говоримо про кошти державного бюджету та зміни до держбюджету, такі питання не виносилися. Станом на сьогодні ініціатив, які б були зареєстровані в якості змін до головного бюджету немає, тому я думаю, що це будуть якісь інші шляхи вирішення питань для його фінансування. Які? На жаль, я відповісти не можу".

Що передувало: 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення у день виборів 25 жовтня всенародного опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 питань. Що саме питатимуть, наразі невідомо.

В Офісі президента пояснили, що це опитування, на відміну від конституційного референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків.

У більшості фракцій Верховної Ради розкритикували ідею президента.

Читайте також: "Почую кожного". Зеленський хоче дізнатись про суперечки на кухнях на всенародному опитуванні

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У НАТО відмовили Трампу, перевірка їде на "Дружбу", ЄС відкрив усі кластери Україні: новини дня Сьогодні, 18 березня

Україна та Британія підписали декларацію про посилення військової співпраці Вчора, 17 березня

Зеленський обіцяє лідерам ЄС відновити "Дружбу" через півтора місяця – документ Вчора, 17 березня

У Єврокомісії сподіваються, що питання з 90 млрд для України вирішиться до 19 березня Вчора, 17 березня

Кос оголосила "неофіційно відкритими" для України усі шість кластерів: "не можемо втрачати час" Вчора, 17 березня

Глава Євроради: ЄС має бути готовим замінити США у мирних перемовинах з Росією Вчора, 17 березня

Литва виділила 10 млн євро у межах програми Ukraine Facility Вчора, 17 березня

Фіцо – голові Євроради щодо "Дружби": ЄС не може ставити інтереси України вище словацьких Вчора, 17 березня

Швеція внесла ще 56 мільйонів євро на підтримку енергетики України Вчора, 17 березня

Трамп шантажує НАТО, ЄС карає вбивць Бучі, екокатастрофа у Молдові: новини дня Вчора, 17 березня