передплата Українською | In English

14 жовтня

Без проблемної історії: в ОП розкрили деталі розмови Дуди і Зеленського віч-на-віч

Поділитися:

Президент Польщі Анджей Дуда не піднімав історичні питання на тет-а-тет зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським.

Президент Польщі Анджей Дуда не піднімав історичні питання на зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським, яка відбувалась тет-а-тет.

Про це розповів заступник глави офісу президента України Ігор Жовква, повідомляє "Європейська правда".

Жовква заявив, що "питання історичної пам‘яті відтепер не будуть домінувати на порядку денному лідерів", а "ними будуть займатись фахівці".

[L]

"Для прикладу: на зустрічі тет-а-тет ці питання навіть не були підняті польським президентом. А порушені лише на зустрічі у складі делегацій президентом України у присутності керівників Інститутів національної пам‘яті. І вони й будуть ними займатись. Фахово та професійно", - поділився деталями двосторонньої зустрічі президентів Жовква на своїй сторінці у Facebook.

Жовква сподівається, що питання історії будуть вирішуватись "без важковагового пафосу та емоційного надриву" і лише на паритетній основі.

Він додав, що інфраструктура, енергетика та економіка були "суттю візиту" польського президента до України.

Детальніше читайте у статті "Європейської правди": Конфлікти на паузі: що змінив візит в Україну президента Польщі Анджея Дуди

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад