Про що всі говорили сьогодні?

Про експорт. Заступник міністра екнооміки - торговий представник України Тарас Качка заявив, що у вересні експорт склав 4,19 млрд доларів - це на 2,87% більше, ніж у вересні 2019 року.
Про Ахметова. Антимонопольний комітет дозволив компанії Рината Ахметова "Metinvest B.V." набути контроль над 9 вугільними підприємствами, зокрема над найбільший в Україні виробником коксівного вугілля - "Шахтоуправлінням "Покровське".
Про Google. Корпорація Google провела презентацію двох нових смартфонів з підтримкою 5G.
Про ТРЦ Фірташа. Антимонопольний комітет визнав порушенням економічної конкуренції змову трьох компаній під час проведення аукціону з продажу кредитної вимоги, забезпеченням якої є ТРЦ "Республіка", який мав стати найбільшим в Україні.
Про казну. Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку на 1 жовтня 2020 року становили 21,275 мільярда гривень, що вдвічі менше в порівнянні з показником на 1 вересня
Ви хочете дізнатися більше?
Операція "Девальвація": як Нацбанк знецінює курс гривні
Що відбувається з курсом, чому падає гривня та які дії НБУ призводять до цього.
Без концертів та фестивалів: як музична індустрія переживає карантин
Розважальна індустрія чи не найбільше постраждала від карантину, і музиканти не стали винятком. Заборона концертів та фестивалів принесла збитки майже кожному артисту і змусила шукати нові способи залишатися на плаву.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ дізнались, коли до Києва прибудуть спецпосланці Трампа
У Польщі затримали чоловіка, який закликав вбити Зеленського
Польща розгляне передачу Україні додаткових ракет до Patriot
ЄС затвердив продовження тимчасового захисту для українців і зміни щодо "ухилянтів"
Рада ЄС затвердила оновлений план реформ України для виділення 8,3 млрд євро
Макрон засудив російські удари по Україні і порушення повітряного простору Польщі
Сибіга обговорив із Сікорським наслідки вторгнення російської ракети до Польщі
Як обрати ланч-бокс для гарячого залежно від типу страви та часу транспортування
Зеленський розповів про можливий візит Кушнера і Віткоффа впродовж двох тижнів
Франція депортує ексочільницю RT France за поширення російської пропаганди