Про що всі говорили сьогодні?
Про зростання цін. У Мінекономіки прогнозують зростання інфляції на початку 2021 року.
Про виведення з обігу монет 25 копійок. Нацбанк з 1 жовтня 2020 року виводить з обігу монети номіналом 25 копійок та банкноти зразка випуску до 2003 року.
Про найбільшу баржу. В Ізмаїлі добудували несамохідну 128-метрову баржу для Світловодського річкового терміналу, яку 29 вересня спустили на воду. Це найбільша баржа, побудована в історії незалежної України.
Про ігнор російського авіапрому. Ряд іноземних постачальників обладнання для російського громадянського авіапрому останнім часом відмовились від співпраці з Москвою.
Про житло в столиці. Ціни на однокімнатні квартири у Києві стартують від 35 тисяч доларів у Деснянському і Святошинському районах та досягають 108 тисяч доларів у Печерському.
Ви хочете знати більше?
Питання на 500 мільйонів: як держава планує зупинити таємне списання грошей із смартфонів
Влада хоче ефективніше захищати абонентів мобільних операторів від несанкціонованого підключення контент-послуг. ЕП ознайомилася із запропонованими змінами і вислухала операторів.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Біля берегів Румунії зазнало пошкоджень судно з вугіллям зі США до України
Аварійна служба каналізації: куди звернутися
Ірландія виділяє пакет допомоги Україні на 125 млн євро
ЄС остаточно ухвалив нові санкції проти РФ: що увійшло в пакет
Зеленський підтвердив, що запропонував Свириденко посаду посла США
Рубіо каже, що обговорив з Лавровим потребу закінчити війну
Прем’єр головуючої у Раді ЄС Ірландії у четвер – з візитом у Києві
Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа
ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом
Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня