Естонія дозволить прямі авіарейси до країн, де середній приріст заражень останні 2 тижні перевищує середньоєвропейський не більш ніж удвічі - замість порогу у 25 випадків на 100 тисяч населення.
Естонія дозволить прямі авіарейси до країн, де середній приріст заражень останні 2 тижні перевищує середньоєвропейський не більш ніж удвічі - замість порогу у 25 випадків на 100 тисяч населення.
Як пише "Європейська правда" з посиланням на ERR, про це повідомив міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу.
Наразі середній показник для Європи складає 94,3 випадку на 100 000 населення - за даними Європейського центру з попередження і контролю захворювань.
Відтак пряме сполучення буде можливе з аеропортами країн, де середній показник за останні 14 днів становить 186,8 випадку або менше. В Естонії це - 44,8. Згідно з актуальними показниками, зможуть відновитися рейси до більшості європейських країн - крім Андорри, Чехії, Франції та Іспанії.
Нововведення замінить попередній поріг - в середньому 25 випадків на 100 000 населення, який виявився занадто жорстким в умовах початку "другої хвилі" у майже всіх країнах. В уряді країни почали побоюватися, що з чинним підходом Естонія може виявитися повністю відрізаною від світу, а робота аеропорту Таллінна фактично припиниться.
Ще на початку вересня у зв'язку з цим уряд оголосив, що з шістьома європейськими містами прямі авіарейси збережуть за будь-яких обставин.
Водночас залишається незмінною вимога про самоізоляцію для мандрівників, які прибувають з країн, де середній приріст заражень останні 2 тижні перевищує 16 випадків на 100 000 населення - крім сусідніх Латвії, Литви та Фінляндії, для яких поріг підняли до 25
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Експрем’єр Британії Джонсон з’їздив на позиції у Запорізькій області та написав репортаж
У Міноборони повідомили дату наступного засідання "Рамштайну"
Рада ЄС схвалила фінансування в межах програми SAFE для Чехії та Франції
Прем'єр Гренландії відреагував на заяви Трампа про "погано керований шматок льоду"
Зеленський відповів на заяву Венса про "торги за кілька квадратних кілометрів"
Фон дер Ляєн вимагатиме від Орбана термінового пояснення спільних з РФ дій на шкоду Україні
Зеленський: США ігнорують докази допомоги Росії Ірану, бо довіряють Путіну
ЗМІ опублікували нові деталі, як Сійярто координувався з РФ у діях, що шкодять Україні
Жоден із шести обіцяних Норвегією винищувачів F-16 досі не прибув до України
Качка: Угорщина не мала заперечень проти відкриття кластерів для вступу України в ЄС