Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко наголошує, що у відомстві не згодні з ініціативою направити кошти від штрафів за порушення швидкісного режиму на дорогах на закупівлю вагонів Укрзалізниці.
Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко наголошує, що у відомстві не згодні з ініціативою направити кошти від штрафів за порушення швидкісного режиму на дорогах на закупівлю вагонів Укрзалізниці.
Про це він повідомив на брифінгу в понеділок передає Інтерфакс-Україна.
"Ми категорично проти рішення, яке Міністерство фінансів запропонувало в проекті бюджету. .. Ми офіційно направляємо свою групу на комітет з питань бюджету і фінансів", - сказав він, коментуючи відповідну законодавчу ініціативу.
"Вагони краще купувати за кошти Укрзалізниці, яка повинна мати кошти на оновлення рухомого складу", - додав він.
Нагадуємо:
У Міністерстві внутрішніх справ зазначають високий відсоток оплати штрафів водіями, які порушують правила дорожнього руху, що фіксує автоматична система.
За перші 45 днів роботи системи автоматичної фотовідеофіксації порушень Правил дорожнього руху швидкість авто у місцях встановлення камер зменшилася у 5 разів, а в бюджет держави вже надійшло 52 мільйони гривень штрафів.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
МЗС Угорщини викликало посла України через мобілізацію угорців
"Це не нескінченна війна": Гегсет розкрив цілі операції США в Ірані
Макрон готовий до розгортання ядерної зброї в європейських країнах-союзниках
Франція та Німеччина створили координаційну групу з питань ядерної зброї
Британія залучить експертів з України для збиття іранських дронів у Перській затоці
Як обрати школу латиноамериканських танців
Білий дім підтвердив, що Трамп стежив за ударами по Ірану з вілли у Флориді
Трамп закликав іранців повалити режим
У Єврокомісії підтвердили критерії вступу України в ЄС, опубліковані "ЄвроПравдою"
Фіцо після розмови із Зеленським заявив, що Україна не хоче відновити "Дружбу"