Пн, 28 вересня 2020

Мінінфраструкутри планує залучити 3,8 мільйона за рахунок передачі в концесію 7 вокзалів

Міністерство інфраструктури планує залучити інвестиції загальним обсягом в 3,8 млн грн за рахунок передачі в концесію семи залізничних вокзалів.

Міністерство інфраструктури планує залучити інвестиції загальним обсягом в 3,8 млн грн за рахунок передачі в концесію семи залізничних вокзалів.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ході конференції "Інвестиції мають значення" в понеділок передає Інтерфакс-Україна.

"Укрзалізниця" за підтримки Міжнародної фінансової корпорації підготувала до концесії сім вокзалів. Зараз здійснюються фінальні технічні кроки, щоб запустити процес концесії", - повідомив міністр.

За його словами, міністерство планує залучити 3,8 млн грн інвестицій, забезпечити 60,18 млн грн концесійних платежів і 17,4 млн грн податків до держбюджету.

У концесію планується передати вокзали "Харків", "Київ", "Миколаїв", "Чоп", "Дніпро", "Хмельницький" і "Вінниця".

Крім того, в частині розвитку залізничного напрямку, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділить $420 млн на проект "Електрифікація залізничного напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка".

Орієнтовно проект планують закінчити до 2023 року.

www.epravda.com.ua

Останні новини

Нордично-Балтійська вісімка за відкриття всіх кластерів для України у червні–липні Сьогодні, 10 червня

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України Сьогодні, 10 червня

Обіцянка Туска для України, Болгарія зупиняє допомогу ЗСУ, Іран збив гелікоптер США Сьогодні, 10 червня

Зеленський у Таллінні підписав угоду про дрони з новим прем’єром Латвії Вчора, 09 червня

Зеленський про листи Путіну і Трампу: я отримав результат, який був потрібен Вчора, 09 червня

Туск обіцяє "не торгувати підтримкою українських амбіцій" у контексті вступу в ЄС Вчора, 09 червня

Фон дер Ляєн анонсувала заборону на вʼїзд до ЄС усім, хто воював проти України Вчора, 09 червня

Рада ухвалила суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо судової реформи Вчора, 09 червня

В новому уряді Болгарії заявили про припинення військової допомоги Україні Вчора, 09 червня

Женские футболки и майки: материал, силуэт и логика базового слоя Вчора, 09 червня