Пт, 25 вересня 2020

Посли ЄС 28 вересня схвалять розширення санкцій проти росіян - ЗМІ

Очікується, що це рішення може бути затверджене в понеділок, 28 вересня, на рівні послів країн-членів ЄС.

Європейський Союз може розширити список осіб, стосовно яких можуть бути застосовані санкції за підривання територіальної цілісності та суверенітету України.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на власні джерела.

Очікується, що це рішення може бути затверджене в понеділок, 28 вересня, на рівні послів країн-членів ЄС.

"Комітет постійних представників готовий дати зелене світло початку письмової процедури з тим, щоб схвалити рішення кількома днями пізніше", - сказав співрозмовник агентства.

Відомо, що раніше українська сторона висловлювалася за запровадження санкцій стосовно осіб, пов'язаних із будівництвом Керченського мосту.

Раніше повідомлялося, що ЄС незабаром схвалить введення санкцій проти осіб і компаній, причетних до будівництва Керченського мосту, рішення про які блокувалося Кіпром.

Слід зазначити, що у 2018 році Євросоюз офіційно запровадив санкції щодо шести російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту.

Як вже повідомлялося, анонсовані санкції ЄС проти посадовців режиму Лукашенка блокує Кіпр - в обмін Нікосія вимагає заходи щодо Туреччини у зв’язку з її бурильною діяльністю у Східному Середземномор’ї.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Навроцький ще не ухвалив рішення позбавити Зеленського ордена Білого Орла Вчора, 08 червня

"Буду рада мати договір про вступ України": Кос розповіла про строки переговорів з ЄС Вчора, 08 червня

ЄС перерахував Україні 2,8 млрд євро допомоги в рамках Ukraine Facility Вчора, 08 червня

У Єврокомісії підтвердили, що 21-й пакет санкцій ЄС проти РФ буде готовий цього тижня Вчора, 08 червня

Авіація НАТО збила дрон, що вторгся в повітряний простір Латвії Вчора, 08 червня

Каллас: дискусії про розблокування Угорщиною 6,6 млрд євро за підтримку України тривають Вчора, 08 червня

Туск закликав президентів України і Польщі до розмови, перші ніж "емоції зруйнують солідарність" Вчора, 08 червня

Мультипіч для дому: принцип роботи, переваги та критерії вибору Вчора, 08 червня

У яких випадках клієнти повертаються до Rocket Money повторно Вчора, 08 червня

Косніяк-Камиш після зустрічі з Будановим: "Є межі, які не можна перетинати" 06 червня