Про що всі говорили сьогодні?
Про казахського реформатора. Інвестор і громадський діяч з Казахстану Маргулан Сейсембай зустрівся з президентом Володимиром Зеленським та заявив що буде працювати над підвищенням ефективності реформ і законодавства України.
Про приватизацію. Фонд держмайна обговорює із нардепами та Кабміном можливість збільшення плану приватизаційних надходжень у 2021 році удвічі - до 12 млрд грн.
Про 130 мільйонів банку "сім'ї" Януковича. Суд залишив без змін рішення попередньої інстанції, яким задовольнили позов ТОВ "Промислова інноваційна компанія" до НБУ із стягненням з відповідача 128,9 млн грн "майнової шкоди".
Про єдиний електронний квиток. В Україні запущено в продаж єдиний електронний квиток SmartTicket для потягів і міського транспорту в Києві.
Про вплив нової команди НБУ на курс гривні. Нова команда Національного банку України дала ринку сигнал про недопущення зміцнення курсу гривні, вважає глава інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала.
Про експорт лохини. Україна займає друге місце за показником темпів зростання експорту лохини серед 20-ти найбільших світових постачальників ягоди.
Ви хочете знати більше?
Що таке FinCEN Files і до чого тут Ахметов, Коломойський, Фірташ та Порошенко
Журналісти-розслідувачі по всьому світу почали публікувати матеріали на основі витоку даних FinCEN про підозрілі операції на 2 трильйони доларів. Серед фігурантів - українські олігархи та колишній президент України.
Споживачі, комунальники та постачальники заборгували "Нафтогазу" 100 мільярдів. Що далі: три сценарії
За різними оцінками, заборгованість учасників ринку перед "Нафтогазом" становить 90-111 млрд грн. Наразі обговорюються три сценарії виходу із ситуації.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Фінляндія частково закривала небо й море на півдні через українську атаку в районі Петербурга
Загроза нападу на Польщу, політична криза у Молдові, поступка Мадяра Україні: новини дня
Болгарія не підтримає 21-й пакет санкцій ЄС, якщо з нього не приберуть два імені
ЄС 8 липня вирішить, чи просуватися з відкриттям 6-го кластера для України
Сибіга у Варшаві запропонував антикризові заходи для відносин з Польщею
У Литві представили склад нового уряду: глави МЗС і Міноборони зберегли посади
У МЗС підтвердили, що Сибіга прибуде у Варшаву на зустріч із Сікорським
WSJ: Гегсет хотів радикальнішого скорочення військ США в Європі
Федоров звернувся до майже 40 країн з проханням передати ракети до Patriot із запасів
Польські ЗМІ дізналися, коли Сибіга відвідає Варшаву для зустрічі з Сікорським