Пн, 21 вересня 2020

Рада ухвалила виділення 150 мільйонів на реконструкцію стадіону у Кривому Розі

Верховна Рада прийняла законопроєкт №3991 про зміни до державного бюджету у якому, зокрема, закладено виділення 150 мільйонів гривень на реконструкцію стадіона "Металург" у Кривому Розі.

Верховна Рада прийняла законопроєкт №3991 про зміни до державного бюджету у якому, зокрема, закладено виділення 150 мільйонів гривень на реконструкцію стадіона "Металург" у Кривому Розі.

Про це у Facebook повідомив Радник голів Запорізької та Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Згідно із порівняльною таблицею законопроєкту на таку ж суму пропонується зменшити видатки на обслуговування державного боргу.

"Три місяці назад була тільки ідея. Через три місяці є фінансування і проєкт реконструкції", - прокоментував Голик.

Нагадуємо:

У червні Зеленський доручив відновити футбольний клуб "Кривбас" із Кривого Рогу і призначив відповідальним за це народного депутата Юрія Корявченкова - колишнього актора студії "Квартал 95" "Юзіка".

26 серпня Зеленський відвідав матч першого попереднього раунду Кубка України між "Кривбасом" і "Черкащиною".

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Підбір фарби для авто: чому код кольору не гарантує збіг і як перевіряти відтінок Сьогодні, 28 січня

Бажаєте покращити сервіс у своєму кафе чи готелі, забезпечуючи клієнтам миттєвий доступ до свіжих напоїв? Сьогодні, 28 січня

Уряд Чехії карає Україну, "ультиматум" США по Донбасу, Сибіга наїхав на Орбана: новини дня Сьогодні, 28 січня

Глава МЗС Чехії відкинув звинувачення в шантажі президента Вчора, 27 січня

Глава МЗС Чехії хоче завадити президенту очолити делегацію країни на саміті НАТО Вчора, 27 січня

Глава МЗС: 20-пунктний мирний план Україна підпише зі США, підпису ЄС не буде Вчора, 27 січня

Україна домовилась з Польщею про збільшення потужностей для імпорту газу Вчора, 27 січня

Відмова Чехії передати Україні літаки була помстою президенту – лист голови МЗС Вчора, 27 січня

Посла України викликали в МЗС Угорщини через "безсоромне втручання" у вибори Вчора, 27 січня

Україна планує притягнути Лукашенка до відповідальності та ініціює санкції – Сибіга Вчора, 27 січня