У Мінінфраструктури розглядають можливість передачі в концесію порту "Ізмаїл" та інших морських портів України.
У Мінінфраструктури розглядають можливість передачі в концесію порту "Ізмаїл" та інших морських портів України.
Про це заявив міністр Владислав Криклій під час круглого столу "Реформа транспортної інфраструктури в Україні" в четвер, організованого ЄБА, передає "Інтерфакс-Україна".
"Ізмаїл" - концесії бути, "Чорноморську" і поромній переправі - також бути, і ще додатково Бердянський морпорт ми будемо готувати до концесії. Єдине - трохи почекаємо з портом "Південний", - розповів Криклій.
Він додав, що старт процесу передачі в концесію запланований на 2020 рік.
"Точно в цьому році буде старт концесії. Хочу, щоб вже почали готувати ТЕО в залежності від того, це буде публічна ініціатива або приватна. Ми готові до різних експериментів. Потрібно дивитися, який формат буде краще працювати і дозволить в найкоротші терміни це все реалізовувати", - пояснив міністр.
Нагадаємо:
20 серпня в концесію на 35 років передали другий морський порт в Україні - спеціалізований порт "Ольвія" в Миколаєві.
20 серпня оголошено старт концесійного проєкту в порту Чорноморська.
За словами Криклія, вже розпочато конкурс на відбір консультантів для підготовки ТЕО та тендерної документації.
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Reuters: США передадуть європейцям два командні пости в НАТО
Рада ЄС 11 лютого в Брюсселі обговорить військову допомогу Україні за участі Федорова
ЄС у рамках гарантій безпеки хоче облаштувати два військові тренувальні центри в Україні
Європарламент проголосує щодо 90 млрд євро для України 11 лютого
ЗМІ: НАТО найближчими днями готується запустити військову місію в Арктиці
Сійярто відкрито підтримав нелегальне переправлення українців через кордон
Прем'єр Франції виключив намір балотуватись в президенти
Сибіга закликає прискорити мирні переговори у війні РФ проти України
Президент Словаччини вважає помилкою передачу Україні МіГ-29
Федоров вперше візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО і "Рамштайні"