Голови найбільших швейцарських банків UBS і Credit Suisse вивчають можливість злиття.
Голови найбільших швейцарських банків UBS і Credit Suisse вивчають можливість злиття. У разі успіху переговорів об'єднаний банк стане одним з найбільших в Європі.
Про це повідомило видання Inside Paradeplatz, передає The Bell.
Головний ініціатор проєкту злиття - голова ради директорів UBS Аксель Вебер, який розраховує очолити раду директорів об'єднаного банку, в той час як CEO буде вихідцем з Credit Suisse. За словами одного з джерел видання, Вебер за допомогою цієї угоди хоче "спорудити собі пам'ятник".
Вебер працює над проєктом разом зі своїм колегою з Credit Suisse Урсом Ронером. Голова UBS вже обговорив ідею злиття банків з міністром фінансів Швейцарії Улі Маурером. За даними джерел видання, угода може бути досягнута до початку наступного року, а до кінця 2021 року об'єднаний холдинг вже повинен почати функціонувати.
Джерело видання в консалтинговій компанії Mckinsey запевнило, що об'єднаний банк "затьмарить все, що існувало в європейському фінансовому центрі", а новий банк стане провідним фінансовим гігантом в континентальній Європі і складе конкуренцію англо-азіатському HSBC і американським банкам.
Видання зазначає, що банківський сектор Європи примушують до консолідації пандемія коронавірусу і світова криза. Іспанські CaixaBank SA і Bankia SA вже заявили в цьому місяці, що вони вивчають можливість злиття, щоб сформувати найбільший банк в країні.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Віткофф та Умєров розповіли результати другого дня переговорів у США
ЗМІ: ЄС виключає Угорщину з делікатних переговорів через побоювання "зливів" Росії
У Трампа кажуть, що мають піти на ескалацію проти Ірану, щоб домогтись деескалації
Словенія голосує на парламентських виборах на тлі шпигунського скандалу
WP: Сійярто регулярно звітував Лаврову про засідання ЄС
Фіцо допустив, що може заблокувати кредит для України слідом за Орбаном
ЗМІ: РФ пропонувала не давати розвіддані Ірану, якщо США не допомагатимуть Україні
Чим відрізняється оливкова, соняшникова та кукурудзяна олія
Макрон про 90 млрд для України: для мене немає "плану Б", "план А" має бути виконаний
Чому онлайн казино стають все популярнішими?