Пн, 14 вересня 2020

ЄС хоче ввести продовольчу блокаду Великої Британії - Джонсон

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон стверджує, що Європейський Союз погрожує "зупинити постачання продуктів харчування з Великої Британії до Північної Ірландії", незважаючи на існування мит на імпорт з одного регіону до іншого

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон стверджує, що Європейський Союз погрожує "зупинити постачання продуктів харчування з Великої Британії до Північної Ірландії", незважаючи на існування мит на імпорт з одного регіону до іншого.

Джерело: DW із посиланням на колонку Джонсона в Daily Telegraph.

Деталі: Очільник уряду впевнений, що таким чином може бути знищена економічна та територіальна цілісність країни. Водночас, на його думку, дії ЄС загрожують миру у Північній Ірландії.

Джонсон вважає, що таким чином ЄС посилює "крайнє тлумачення" угоди про Північну Ірландію.

У Євросоюзі вже відкинули звинувачення у спробах порушити цілісність Великої Британії. Там нагадали, що країна має відповідати ряду вимог для того, щоб ЄС дав дозвіл на імпорт продовольства.

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Офіційно: ЄС продовжив персональні санкції за агресію РФ, але є виключення Сьогодні, 14 березня

Удар по школі в Ірані: Гегсет торік скоротив офіси, які обмежують ризики для цивільних Сьогодні, 14 березня

США надіслали на Близький Схід 10 тисяч перехоплювачів, випробуваних у боях в Україні Сьогодні, 14 березня

Зеленський: з перемовинами ціла Санта-Барбара, місце і час досі не узгоджені Сьогодні, 14 березня

Молдова попросила у ЄС допомоги через забруднення Дністра внаслідок обстрілу РФ Вчора, 13 березня

Каллас: США прагнуть розділити Європу Вчора, 13 березня

Зеленський обговорив з прем’єром Румунії розбудову енергомережі і оборонну підтримку Вчора, 13 березня

"Грабіж серед білого дня": 35 євродепутатів написали фон дер Ляєн про незаконні дії Угорщини Вчора, 13 березня

ЗМІ: Ердоган через Фіцо домагається зняття санкцій ЄС з росолігарха Усманова Вчора, 13 березня

США критикують Чехію, яка схвалила видатки на оборону, менші за 2% ВВП 12 березня