Про що всі говорили на вихідних.

Про Північний потік - 2. Голова польського уряду Матеуш Моравецький заявив, що енергетична солідарність ЄС вимагає припинення проєкту Nord Stream 2.
Про бюджет. Прем'єр міністр Денис Шмигаль заявив, що проект бюджету на 2021 рік буде поданий у Верховну Раду 15 вересня.
Про кредити. Президент Володимир Зеленський повідомив, що програму "Доступні кредити 5-7-9%" планується розширити на фермерів, постраждалих від посухи.
Про США. Дефіцит федерального бюджету Сполучених Штатів станом на кінець серпня перевищив 3 трильйони доларів.
Про "Укрзалізницю". Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings видалило АТ "Укрзалізниця" зі списку Rating Watch Negative, в якому знаходяться компанії з перспективами зниження кредитного рейтингу.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Кіпр розпочинає головувати у Раді ЄС
WSJ: спецслужби США не знайшли доказів "атаки" на резиденцію Путіна
ЗМІ: проєкт європейського винищувача нового покоління відклали на невизначений термін
Хорватія виділяє близько 14 млн євро на закупівлю зброї США для України
Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні
Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо"
Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком
Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні
Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових
Квартирный переезд в Киеве