Пт, 11 вересня 2020

Держконцерн "Ядерне паливо" готується до ліквідації — Буславець

Державний концерн "Ядерне паливо" буде ліквідовано у зв'язку з невиконанням визначеної під час його створення функції,  

Державний концерн "Ядерне паливо" буде ліквідовано у зв'язку з невиконанням визначеної під час його створення функції,

Про це заявила в. о. міністра енергетики Ольга Буславець передає Інтерфакс-Україна.

"Концерн "Ядерне паливо" не виконав своєї функції щодо будівництва збірок ядерного палива. Ухвалено рішення про недоцільність його подальшого функціонування", - сказала вона на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

Буславець уточнила, що це питання розглядали під час її перебування на Східному гірничо-збагачувальному комбінаті і за підсумками аудиту компанії.

"І на сьогодні проводитиметься період його підготовки до ліквідації", - зазначила глава Міненерго.

Довідково. Держконцерн "Ядерне паливо" створено з метою організації на території України окремих елементів ядерно-паливного циклу, як-от виробництво комплектуючих ядерного палива для атомних електростанцій і складання паливних касет.

"Ядерне паливо" об'єднує держпідприємства Східний гірничо-збагачувальний комбінат, "Смоли", Український науково-дослідний і проектно-розвідувальний інститут промислової технології.

www.epravda.com.ua

Останні новини

ЄС вирішуватиме, чи продовжувати тимчасовий захист для українців, у липні 2026 Вчора, 02 червня

Лідери ЄС 18-19 червня засудять "безрозсудні дії" та ворожу риторику Росії щодо Європи Вчора, 02 червня

Вучич заперечив плани скасувати безвізовий режим з Росією Вчора, 02 червня

Буданов: переговори з Росією за участю США тривають, попри заяви з Вашингтону 01 червня

Буданов назвав головні перепони для участі Європи у мирних переговорах 01 червня

Трамп: війська Ізраїлю, що прямували до Лівану, повертаються назад 01 червня

Какие бывают неисправности стиральных машин 01 червня

Президент Румунії вимагає від РФ обстрілювати Україну без загрози для його співгромадян 01 червня

Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною 30 травня

Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА" 30 травня