Чт, 13 серпня 2020

Прибрати танкер Delfi: підряднику дали термін до Дня Незалежності

Новий підрядник компанія "Краншип" повинна відігнати танкер Delfi з одеського пляжу "Дельфін" протягом двох тижнів - до Дня Незалежності України.

Новий підрядник компанія "Краншип" повинна відігнати танкер Delfi з одеського пляжу "Дельфін" протягом двох тижнів - до Дня Незалежності України.

Джерело: заява міністра інфраструктури Владислава Криклія, яку передає Інтерфакс-Україна

Пряма мова: "Протягом двох тижнів, до Дня Незалежності, вони повинні відігнати цей буксир, який став вже таким собі тимчасовим "символом" на одеському пляжі".

Передісторія:

22 листопада 2019 року поблизу Одеси сів на мілину танкер "Delfi".

Аналізи показали перевищення допустимої концентрації нафтопродуктів у воді в 157 разів.

Одеська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 25 червня закрила місцевий пляж "Дельфін" через витік нафтопродуктів із затонулого поблизу танкера.

Під час поїздки в Одесу президент Володимир Зеленський закликав судновласника забрати танкер до 20 липня, інакше за справу візьмуться правоохоронці. 18 липня почалася операція з підйому "Delfi". Але дві спроби підняти танкер - 18 липня та 25 липня - закінчилися обривами тросів.

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Кремль: Путін провів розмову з Трампом, заявив про готовність до "перемир’я" 9 травня Сьогодні, 30 квітня

Фон дер Ляєн підтвердила, що Україна отримає від ЄС 6 млрд євро на дрони у 2 кварталі 2026 Вчора, 29 квітня

У Зеленського прокоментували пропозицію Мадяра зустрітись на Закарпатті Вчора, 29 квітня

Повний гід із дератизації – методи, засоби та заходи безпеки Вчора, 29 квітня

Король Чарльз у Конгресі США: необхідна непохитна рішучість у підтримці України Вчора, 29 квітня

Обмін Заходу з РФ, заява Мадяра про Україну, ЄП зняв недоторканість з українофобів: новини дня Вчора, 29 квітня

Чехія приєднається до угоди про Спецтрибунал щодо агресії РФ 28 квітня

Єврокомісія звернулася до МЗС Ізраїля через інцидент з викраденим Росією українським зерном 28 квітня

Президент Естонії: Європа зробила помилку щодо війни в Україні у 2022 році 28 квітня

Генштаб підрахував бойові втрати росіян 28 квітня