Нд, 09 серпня 2020

Новини вихідних: ціна відновлення Донбасу та конфлікт Bolt з Кличком

Про що всі говорили на вихідних.

Про АМКУ. Антимонопольний комітет продовжує здійснювати дослідження питання набуття акцій ПАТ "Мотор Січ".

Про Укрзалізницю. У зв’язку з послабленням карантинних заходів Укрзалізниця відновила зупинку поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі.

Про Донбас. Радник президента з економічних питань Олег Устенко заявив, що для відновлення окупованій Росією частини Донбасу потрібно близько 10 мільярдів доларів.

Про "мінімалку". Європейська бізнес асоціація виступила проти збільшення мінімальної зарплати, на їх думку це призведе до збільшення тіньової зайнятості в країні.

Про Кличко та Bolt. Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що компанія Bolt без погодження з містом розмістила пункти прокату електросамокатів у столиці.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками Вчора, 06 березня

У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС" Вчора, 06 березня

Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку Вчора, 06 березня

ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України Вчора, 06 березня

Нацбанк України: влада Угорщини захопила українських інкасаторів і велику суму валюти Вчора, 06 березня

"Це захоплення заручників і держтероризм": МЗС про викрадення інкасаторів Угорщиною Вчора, 06 березня

Орбан: Угорщина блокуватиме 90 млрд для України, доки "Дружба" не відновить роботу Вчора, 06 березня

В Угорщині заявили, що вважають "погрозою" заяву Зеленського про Орбана і ЗСУ 05 березня

Лідер угорської опозиції став на захист Орбана через "погрози" Зеленського 05 березня

Зеленський може приїхати на саміт лідерів ЄС у Брюсселі 19 березня 05 березня