Сб, 08 серпня 2020

Радник президента: для відновлення Донбасу потрібно близько 10 мільярдів доларів

Радник президента з економічних питань Олег Устенко заявив, що для відновлення окупованій Росією частини Донбасу потрібно близько 10 мільярдів доларів.

Радник президента з економічних питань Олег Устенко заявив, що для відновлення окупованій Росією частини Донбасу потрібно близько 10 мільярдів доларів.

Про це він заявив в ефірі "Радіо Свобода".

"Попередня оцінка - це близько 10 мільярдів дол, які будуть потрібні для відновлення непідконтрольною території. Йдеться про 5-7% нашого ВВП ", - сказав він.

Також Устенко вважає, що необхідно створити фонд, в тому числі і на гроші донорів, для того щоб відновлювати тимчасово окуповані території після їх реінтеграції.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У США заявили, що Росія допомагає Ірану у війні Сьогодні, 01 травня

Журі Венеційської бієнале йде у відставку на тлі суперечок щодо участі Росії Сьогодні, 01 травня

Європарламент закликав ЄС доєднатися до трибуналу проти Путіна і ввести його в дію Вчора, 30 квітня

Верховна Рада ратифікувала конвенцію про комісію щодо репарацій для України Вчора, 30 квітня

У Косові оголосили дату дострокових виборів до парламенту Вчора, 30 квітня

Європарламент ратифікував приєднання ЄС до комісії щодо репарацій Росії для України Вчора, 30 квітня

Кремль: Путін провів розмову з Трампом, заявив про готовність до "перемир’я" 9 травня Вчора, 30 квітня

Фон дер Ляєн підтвердила, що Україна отримає від ЄС 6 млрд євро на дрони у 2 кварталі 2026 29 квітня

У Зеленського прокоментували пропозицію Мадяра зустрітись на Закарпатті 29 квітня

Повний гід із дератизації – методи, засоби та заходи безпеки 29 квітня