Нд, 02 серпня 2020

Новини вихідних: зелені тарифи та курс гривні

Про що всі говорили на вихідних.

Про курс гривні. За липень офіційний курс гривні до долара просів із 26,66 гривні за долар до 27,69.

Про Нацбанк. У липні Національний банк викупив на міжбанківському валютному ринку 130 мільйонів доларів, а продав для згладжування надмірних коливань на валютному ринку 498,7 мільйона доларів.

Про зелені тарифи. Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг ухвалила зменшення "зеленого" тарифу, згідно закону, який напередодні підписав президент.

Про українські трамваї. Виробник трамвайних вагонів "Татра-Юг" переміг у тендері на поставку в Румунське місто Крайова 17 трамваїв.

Про "Центренерго". У енергогенеруючій компанії "Центренерго" відповіли на розслідування проекту "Схеми", в якому журналісти звинуватили компанію у заробітку за рахунок використання виробничих потужностей атомних електростанцій, чим завдаються збитки НАЕК "Енергоатом".

www.epravda.com.ua

Останні новини

Буданов: переговори з Росією за участю США тривають, попри заяви з Вашингтону Вчора, 01 червня

Буданов назвав головні перепони для участі Європи у мирних переговорах Вчора, 01 червня

Трамп: війська Ізраїлю, що прямували до Лівану, повертаються назад Вчора, 01 червня

Какие бывают неисправности стиральных машин Вчора, 01 червня

Президент Румунії вимагає від РФ обстрілювати Україну без загрози для його співгромадян Вчора, 01 червня

Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною 30 травня

Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА" 30 травня

Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула 29 травня

Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований 29 травня

Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро 29 травня