Про що говорили сьогодні?
Про скорочення економіки. Українська економіка за підсумками 2020 року скоротиться на 6%, однак вже з наступного року очікується зростання на рівні 4%, прогнозують в НБУ.
Про фільм Netflix. Стрімінгова платформа Netflix вперше розпочала зйомки фільму в Україні. Це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні "The Last Mercenary".
Про "зелений" тариф. Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт №3658 щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел, який покликаний знизити та реструктуризувати "зелений" тариф.
Про НБУ. 31 липня Рада Національного банку звільнила за власним бажанням Сергія Холода із посади заступника голови НБУ, який курирував сферу платіжних систем і грошового обігу.
Про банк Пінчука. Національний банк погодив бізнесмену Олександру Ярославському пряме набуття істотної участі в розмірі 100% статутного капіталу "Банк Кредит Дніпро", що належить Віктору Пінчуку.
Про безробіття. Національний банк очікує, що рівень безробіття у 2020 році сягне 10%, а не 9,5%, які НБУ прогнозував у квітні.
Ви хочете дізнатися більше?
Конгрес США проти Amazon, Google, Facebook та Apple. Як IT-гіганти виправдовувалися за "зачистку конкурентів"
Власники найбільших світових технологічних компаній напередодні давали свідчення перед Конгресом США в рамках антимонопольного розгляду. У чому їх звинувачують і чим це може для них закінчитися?
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський та Трамп зустрілися у Флориді для переговорів про мир
Трамп каже, що зателефонує Путіну після розмови з Зеленським
Зеленський і Трамп будуть домовлятися про послідовність втілення пунктів мирної угоди
План розмови з Трампом, система проти дронів, у Польщі загинули 5 українців: все за вихідні
Трамп повідомив про "продуктивну" розмову з Путіним перед зустріччю із Зеленським
Стармер не доєднався до розмови Зеленського з євролідерами: ЗМІ назвали причину
Українська делегація прибула до Флориди
Зустріч Зеленського й Трампа відбудеться на дві години раніше
Україна приєдналась до санкцій Британії проти РФ
Сибіга підбив підсумки роботи України за рік у відносинах з ЄС