У Сенат США внесли законопроєкт, який передбачає щорічне виділення 300 млн доларів в якості військової допомоги Україні
У Сенат США внесли законопроєкт, який передбачає щорічне виділення 300 млн доларів в якості військової допомоги Україні.
Про це повідомляє Reuters.
Законопроєкт був представлений республіканськими і демократичними лідерами сенатського Комітету у закордонних справах.
Законопроєкт також дозволяє виділяти до $4 мільйонів на підготовку українських офіцерів, вимагає звіту Міністерства оборони США і Державного департаменту про потреби Збройних сил України та плану надання допомоги у сфері безпеки.
Документ також передбачає призначення спеціального посланника для України.
Раніше Конгрес США схвалив оборонний бюджет, який передбачає виділення Україні в наступному фінансовому році по військовій лінії від США $ 250 млн.
В кінці червня США передали Україні ракети до протитанкових ракетних комплексів Javelin за контрактом, який підписали в грудні 2019 року.
Європейська правда
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Білий дім підтвердив, що Трамп стежив за ударами по Ірану з вілли у Флориді
Трамп закликав іранців повалити режим
У Єврокомісії підтвердили критерії вступу України в ЄС, опубліковані "ЄвроПравдою"
Фіцо після розмови із Зеленським заявив, що Україна не хоче відновити "Дружбу"
Текст 20-го пакета санкцій ЄС проти РФ готовий, не згодні лиш Угорщина і Словаччина
Зеленський запросив Фіцо в Україну
Єврокомісія "вітає" ідею Орбана про місію для перевірки стану нафтопроводу "Дружба"
Німеччина розглядає екстрадицію підозрюваного у вбивстві Портнова
ЗМІ: Орбан написав ЄС, що хоче експертної перевірки стану "Дружби"
Уряд Норвегії посилить правила перебування новоприбулих українських чоловіків