Пт, 24 липня 2020

ЄБРР забезпечить Novus кредитом на 100 мільйонів доларів для розширення мережі

Європейський банк реконструкції та розвитку забезпечить компанії "Новус Україна" довгостроковий кредит для фінансування розширення мережі супермаркетів та будівництва логістичного центру у Києві.

Європейський банк реконструкції та розвитку забезпечить компанії "Новус Україна" довгостроковий кредит для фінансування розширення мережі супермаркетів та будівництва логістичного центру у Києві.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на старшого радника із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антона Усова.

Зазначається, що таке рішення рада директорів ухвалила 22 липня.

При цьому, безпосередньо ЄБРР надасть 82,5 млн доларів, а частина кредиту може бути синдикована.

Загальна вартість проєкту з розширення мережі супермаркетів та будівництва логістичного центру, який реалізує "Новус Україна", - 277,7 млн доларів.

За підтримки ЄБРР також проведуть аудит департаменту рослинництва компанії.

Станом на червень 2020 року мережа Novus налічує 47 об'єктів загальною площею понад 170 тис кв. м.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У НАТО відмовили Трампу, перевірка їде на "Дружбу", ЄС відкрив усі кластери Україні: новини дня Сьогодні, 18 березня

Україна та Британія підписали декларацію про посилення військової співпраці Вчора, 17 березня

Зеленський обіцяє лідерам ЄС відновити "Дружбу" через півтора місяця – документ Вчора, 17 березня

У Єврокомісії сподіваються, що питання з 90 млрд для України вирішиться до 19 березня Вчора, 17 березня

Кос оголосила "неофіційно відкритими" для України усі шість кластерів: "не можемо втрачати час" Вчора, 17 березня

Глава Євроради: ЄС має бути готовим замінити США у мирних перемовинах з Росією Вчора, 17 березня

Литва виділила 10 млн євро у межах програми Ukraine Facility Вчора, 17 березня

Фіцо – голові Євроради щодо "Дружби": ЄС не може ставити інтереси України вище словацьких Вчора, 17 березня

Швеція внесла ще 56 мільйонів євро на підтримку енергетики України Вчора, 17 березня

Трамп шантажує НАТО, ЄС карає вбивць Бучі, екокатастрофа у Молдові: новини дня Вчора, 17 березня