Кабмін має намір закуповувати гречку у резерв, поки в уряді працюють над корпоративним управлінням.
Кабмін має намір закуповувати гречку у резерв, поки в уряді працюють над корпоративним управлінням.
Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" Ігор Петрашко.
"Так, цього року гречкою засіяли на 10 тисяч га більше - 74 тисяч га. Проте необхідно, щоб почали закуповувати в резерв. Поки ми працюємо над корпоративним управлінням. Поки є запитання до ДПЗКУ (Державної продовольчо-зернової корпорації України - ред. ), Аграрного фонду", - підкреслив міністр.
За його словами, Мінекономіки опрацьовує способи, як це зробити прозоро.
"Опрацьовуємо, як це зробити прозоро, щоб уникнути зловживань, як це було в минулі періоди", - додав Петрашко.
Нагадаємо:
У першому кварталі 2020 року Україна імпортувала гречки на 115 мільйонів гривень (4,6 млн дол. ), що у 6,5 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове
Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським
Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС
ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників
ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки
Фіцо після зустрічі з Зеленським каже, що має з ним "фундаментально протилежні погляди"
Зеленський таки поговорив із Мадяром на саміті ЄС
ЗМІ: Макрон та Мерц розкритикували Кошту за контакти з Кремлем
Мелоні назвала брехнею заяви Трампа про те, що вона "благала" його про спільне фото