Чорногорія спростила в'їзд для мандрівників з України, прибравши вимогу про наявність негативного тесту на коронавірус.
Чорногорія спростила в'їзд для мандрівників з України, прибравши вимогу про наявність негативного тесту на коронавірус.
Як повідомляє "Європейська правда", Україна з’явилася у "зеленому списку" країн на сайті Інституту громадського здоров‘я Чорногорії.
Україна з’явилася у списку країн на сайті установи як "країна, з якої можливо в’їхати до Чорногорії без додаткових обмежень, пов’язаних з COVID-19".
[L]
Це підтверджує і посольство України у Чорногорії.
"Інститут громадського здоров‘я Чорногорії включив Україну до "зеленого" списку країн, що означає відсутність вимоги тестування. Вітаємо", - зазначено у повідомленні.
Варто зазначити, що останнім часом епідеміологічна ситуація у Чорногорії погіршилася. Країна, яка наприкінці травня-початку червня оголосила про завершення епідемії та назвала себе "вільною від коронавірусу", з того часу зареєструвала понад 500 нових випадків.
Вчора Чорногорія додатково посилила карантин, обмеживши час роботи ресторанів та зачинивши дитсадки. В окремих муніципалітетах запровадили жорсткіші обмеження.
Читайте також: "Грецькі уроки: як уникнути депортації під час поїздок до ЄС у епоху коронавірусу".
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Румунія втретє за добу оголошувала тривогу через повітряні цілі біля кордону з Україною
Естонія виділила Україні понад 300 тисяч євро на підготовку до зими
Україна отримала знижку 50% на залізничний транзит через Молдову
Румунія знищила два дрони, що дрейфували біля її газового проєкту в Чорному морі
Ексгумація Коновальця, Путін зробив поступку Трампу, президент Угорщини: новини дня
Спікер Сейму закликав Україну визнати події на Волині геноцидом задля вступу в ЄС
Полякам почнуть розсилати SMS про зліт польської авіації через удари РФ по Україні
"Не будь байдужим": у Польщі пройшли акції проти нападів на українців
ЄС вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові 30 млн євро
Вучич: бажаємо, щоб Україна відкрила і закрила всі переговорні кластери на шляху до ЄС