Про що всі говорили на вихідних.
Про шорт-лист на голову НБУ. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що наразі є шорт-лист кандидатів на посаду глави Національного банку, який задовольняє міжнародних партнерів.
Про девальвацію гривні. Президент Володимир Зеленський заявив, що тиску на голову НБУ з Офісу президента не було та він не бачить ризиків щодо девальвації гривні.
Про віце-прем'єра з промислової політики. Президент Володимир Зеленський повідомив, що віце-прем'єр з питань промислової політики може з'явитися в уряді вже через тиждень.
Про мінімальну зарплату. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Уряд запланував три етапи підвищення мінімальної зарплати на наступний рік.
Про кредити для бізнесу. Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку та Укргазбанк підписали договір, в рамках якого буде створений гарантійний фонд кредитів на 1,5 мільйони доларів.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Король Чарльз у Конгресі США: необхідна непохитна рішучість у підтримці України
Обмін Заходу з РФ, заява Мадяра про Україну, ЄП зняв недоторканість з українофобів: новини дня
Чехія приєднається до угоди про Спецтрибунал щодо агресії РФ
Єврокомісія звернулася до МЗС Ізраїля через інцидент з викраденим Росією українським зерном
Президент Естонії: Європа зробила помилку щодо війни в Україні у 2022 році
Генштаб підрахував бойові втрати росіян
Європарламент вирішить, чи доєднається ЄС до комісії щодо репарацій РФ для України
ЗМІ: парламент Британії проголосує за розслідування щодо Стармера у справі про посла у США
В Албанії розпочався судовий процес над експрезидентом у справі про корупцію
У Єврокомісії підтвердили зустріч фон дер Ляєн та Мадяра 29 квітня у Брюсселі