Європарламент дистанціювався від французьких євродепутатів, які перебувають з візитом в окупованому Криму.
Європарламент дистанціювався від французьких євродепутатів, які перебувають з візитом в окупованому Криму.
Про це заявив речник Європарламенту у коментарі виданню Euractiv, повідомляє "Європейська правда".
"Якщо це підтвердиться, то йдеться про приватний візит, який жодним чином не зобов'язує парламент", - заявив речник.
"Це не офіційна делегація Європейського парламенту",- наполягає він.
Раніше представник України при ЄС звернувся до керівництва Європарламенту із закликом засудити візит французьких євродепутатів до окупованого Криму.
Микола Точицький наголошує, що така поїздка окремих євродепутатів до Криму є порушенням законодавства України та суперечить офіційній позиції ЄС щодо підтримки територіальної цілісності України.
Як повідомлялося раніше, окремі французькі євродепутати зібралися з триденним візитом до окупованого Криму, що запланований з 30 червня по 2 липня.
Очолить делегацію депутат Європарламенту, член комітету у закордонних справах, президент Асоціації "Франко-російський діалог" Тьєррі Маріані.
В Україні прокуратура вже порушувала кримінальне провадження щодо аналогічного візиту Маріані та його колег у 2016 році.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський: участь США в зустрічі "коаліції рішучих" – це сигнал від Трампа
Зеленський: є ідея, щоб послом у США був Умєров – і це вплине на уряд
Зеленський про нові санкції США та ЄС проти Росії: думаю, ми дуже близькі
Мерц: Німеччина готова придбати у США Patriot для України
"Це тероризм": Зеленський розповів про атаку РФ на Київ і закликав посилити ППО
Глава Єврокомісії оголосила про створення фонду відновлення України
Мерц закликав Україну не звертати зі шляху реформ, йдучи до ЄС
Дональд Туск: відновлення України неможливе без її перемоги у війні
Президентка Єврокомісії на URC оголосила про 4 млрд євро допомоги бюджету України
Україна отримала 1 млрд євро від ЄС за рахунок доходів з росактивів