Вт, 30 червня 2020

Саакашвілі анонсував "революційну" реформу митниці

Національна рада реформ при президенті України підтримала революційну реформу митниці, запропоновану Офісом простих рішень і результатів

Національна рада реформ при президенті України підтримала революційну реформу митниці, запропоновану Офісом простих рішень і результатів.

Про це заявив голова виконкому Нацради реформ Міхеїл Саакашвілі на брифінгу, передає "Інтерфакс-Україна".

"Всі вантажі будуть проходити максимум за 15 хвилин у відкритому митному просторі. Замість 26 документів будуть всього 2 (інвойс і транспортний документ - ред). Машини будуть розмитнюватися не по маніпуляції вартістю, а за формулою: кубатура, рік випуску і так далі", - сказав Саакашвілі.

"Буде усунутий інститут "рєшал", митних брокерів, і людина буде самостійно заповнювати митну декларацію", - додав він.

Згідно з матеріалами, що є в розпорядженні агентства, планується залишити на кордоні тільки митників і прикордонників, а до "зеленого" і "червоного" коридорів додати "жовтий" і "синій" (пост-аудит).

Серед інших пропозицій - криміналізація контрабанди (від 3 до 5 років за звичайні товари і до 7 років - за підакцизні), підвищення зарплат митників, мінімум людського фактора і автоматизація, уніфікація ставок мит.

Ще одним нововведенням в реформі є наділення функціями голови митниці першого заступника міністра фінансів, який буде взаємодіяти з податковою службою.

Нагадуємо:

Також Саакашвілі повідомив, що президент Володимир Зеленський підтримує заміну податку на прибуток податком на виведений капітал.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною Сьогодні, 30 травня

Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА" Сьогодні, 30 травня

Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула Вчора, 29 травня

Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований Вчора, 29 травня

Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро Вчора, 29 травня

Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном Вчора, 29 травня

Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО Вчора, 29 травня

Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона Вчора, 29 травня

Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів Вчора, 29 травня

Навроцький хоче забрати орден у Зеленського через присвоєння підрозділу ССО імені Героїв УПА Вчора, 29 травня