Нд, 28 червня 2020

Не дивлячись на повені: в операторі ГТС запевнили, що транзит газу здійснюється в планових обсягах

У операторі ГТС запевнили, що транзит газу до країн ЄС та передача газу українським споживачам здійснюється безперешкодно і в планових обсягах.

У операторі ГТС запевнили, що транзит газу до країн ЄС та передача газу українським споживачам здійснюється безперешкодно і в планових обсягах.

Про це поінформував гендиректор ГТС України Сергій Макогон у Facebook.

"Для того, щоб швидко діяти та забезпечити безперебійне постачання газу українським та європейським споживачам, ми визначили всі потенційно небезпечні ділянки та розробили локальні заходи у разі надзвичайних ситуацій, а також сценарії перемикання газу.

Проводиться постійний моніторинг рівня води та умови підтримки конструкції в місцях, де перетинаються газові трубопроводи. Мобілізовані всі технічні служби та ремонтні екіпажі, а необхідне обладнання невдовзі почнуть ремонтувати, як тільки дозволять погодні умови", - йдеться у дописі.

Також, за його словами, об'єкти газової інфраструктури, які беруть участь у забезпеченні транзиту, знаходяться під особливим контролем.

Нагадуємо:

23 червня в західних регіонах країни через рясні дощі почалися сильні паводки. Зруйновано сотні кілометрів автодоріг, десятки мостів і кілометри берегових укріплень, відселені сотні людей.

www.epravda.com.ua

Останні новини

Туск: напад на українських дітей у Бидгощі – це антипольська дія Сьогодні, 18 серпня

"Ми що, з глузду з’їхали? ": Прем’єр Латвії критикує відмову від заборони на в’їзд військовим РФ Вчора, 17 серпня

Пансіонат для літніх людей у Києві Вчора, 17 серпня

Як підготувати професійну конференцію: від програми до технічного оснащення Вчора, 17 серпня

Электросамокат или электроскутер: что выбрать Вчора, 17 серпня

Глава МЗС Естонії про дрон в Румунії: загроза існуватиме доти, доки Росія продовжує війну 16 серпня

NYT: Німеччина, Франція та Британія готують власний формат перемовин щодо України 15 серпня

Іспанська Сеута – під посиленою охороною через ризик нового напливу мігрантів 15 серпня

Директора CEO Club, затриманого у Польщі "за крадіжку велосипедів", звільнили 15 серпня

У Польщі затримали двох жінок, які напали на українців у Познані 14 серпня