На кордоні України та Угорщини з 29 червня відкриються усі пункти пропуску, повідомив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто під час візиту до Києва.
На кордоні України та Угорщини з понеділка відкриються усі пропускні пункти.
Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це оголосив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто під час брифінгу за підсумками зустрічі з главою МЗС України Дмитром Кулебою.
За словами Петера Сіярто, з понеділка, 29 червня, на кордоні України та Угорищини почнуть працювати усі 5 пунктів пропуску, тоді як зараз працює лише один.
Громадяни України можуть в’їхати на територію Угорщини з транзитною метою, або ж максимум на 24 години на 30 кілометрів вглиб території країни.
З 29 червня цей режим залишиться чинним, з єдиною відмінністю у тому, що працювати буде не один, а усі 5 пунктів пропуску, зазначив Петер Сіярто.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Трамп анонсував зустріч з Зеленським у Давосі
Президент США відповів прем’єру Канади: ви існуєте завдяки нам
У Німеччині затримали українку: підозрюють у шпигунстві на РФ
Букети квітів як популярний подарунок у Києві
Прем’єр Гренландії: маємо бути готові до можливого військового вторгнення
Маркетингова аналітика як інструмент покращення воронки і якості лідів
Чому волосся стає ламким і сухим після частих фарбувань чи хімічної завивки?
Споты на три лампы - практично, стильно, надежно
Франція виступила за призупинення торгової угоди ЄС зі США через погрози Трампа
Зеленський підтвердив, що Україну запросили до Ради миру Трампа