Ср, 03 червня 2020

Шмигаль пропонує Раді призначити двох міністрів і нового віцепрем'єра

Уряд пропонує призначити Ольгу Стефанишину віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Романа Абрамовського міністром захисту навколишнього середовища і природних ресурсів та Олександра Ткаченка міністром культури і інформаційної політики.

Уряд пропонує призначити Ольгу Стефанишину віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Романа Абрамовського міністром захисту навколишнього середовища і природних ресурсів та Олександра Ткаченка міністром культури і інформаційної політики.

Джерело: проєкти постанов подані прем’єр-міністром Денисом Шмигалем до Верховної Ради

Деталі: Відповідні документі зареєстровані в парламенті 3 червня.

У зв’язку з пропозицією призначення Стефанишиної ще одним проєктом постанови пропонується звільнити Вадима Пристайка з посади віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив нардепів про надходження вищевказаних документів до парламенту та доручив профільним комітетам у середу на своїх засіданнях розглянути подання Шмигаля щодо кадрових призначень і надати висновки щодо можливого розгляду цих питань уже в четвер, 4 червня.

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Президент України прибув до Бухареста Сьогодні, 12 березня

Як обрати форму дзеркала для інтер'єру: Кругле чи Прямокутне? Сьогодні, 12 березня

Сійярто звинуватив Зеленського у брехні про угорську делегацію в Україні Сьогодні, 12 березня

Зеленському не відомо, що в Україні робить угорська делегація Вчора, 11 березня

Рада нацбезпеки Румунії дозволила США використовувати її бази для атак по Ірану Вчора, 11 березня

Німеччина готує до відправки Україні обладнання зі старих електростанцій  Вчора, 11 березня

Як друкована продукція формує імідж компанії у Києві Вчора, 11 березня

В НБУ пояснили, чого чекають від інституцій ЄС на тлі нападу Угорщини на інкасаторів 10 березня

Фіцо: ми з фон дер Ляєн погодилися, що транзит нафти через "Дружбу" має бути відновлений 10 березня

Німеччина "назбирала" нову партію перехоплювачів до Patriot для України 10 березня