Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко може стати послом України у Британії, повідомила депутат фракції "Слуга народу".

Віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко може стати послом України у Британії.
Цю інформацію підтверджують джерела "Європейської правди".
За даними одного зі співрозмовників, це рішення наразі ще не узгоджене з урядом Великої Британії - за процедурами, Україна має отримати агреман на цю кандидатуру.
Про намір призначити послом чинного віцепрем'єра також заявила народний депутат фракції "Слуга народу" Ірина Верещук, яку цитує "Інтерфакс-Україна".
За її словами, Вадим Пристайко піде з уряду, оскільки на посаду віцепрем'єра європейської та євроатлантичної інтеграції буде призначено Ольгу Стефанішину. "Я знаю, що Ольгу Стефанішину пропонують на посаду віцепрем’єра з питань євроінтеграції, а Пристайко поїде послом до Лондона", - зазначила народний депутат.
Як повідомлялося раніше, інформацію про майбутнє призначення Ольги Стефанішиної віцепрем’єром "Європейській правді" підтвердили два не пов’язаних одне з одним джерела.
Зараз Надзвичайним та Повноважним Послом України у Великій Британії є Наталія Галібаренко. Вона була призначена на цю посаду у серпні 2015 року.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Рютте заявив про відсутність планів щодо Ради Україна-НАТО на саміті в Анкарі
Прем’єр Латвії анонсував новий внесок в ініціативу із закупівлі зброї США для України
ЗМІ: у Польщі кажуть, що Зеленський приїде у Гданськ попри скандал з "героями УПА"
Рада ЄС розпочала технічну підготовку до відкриття кластерів 2-6 для України та Молдови
У ЄС не впевнені, що Україна відкриє усі перемовні кластери у липні 2026
Польща "боротиметься за свої інтереси" під час перемовин про вступ з Україною і Молдовою
Стало відомо, про що лідери ЄС говоритимуть із Зеленським 18 червня
Канада запроваджує нові санкції проти Росії
FT: лідери G7 домовилися посилити санкції проти російського енергосектору
Трамп розповів про переговори з Зеленським на саміті G7